Nullkulu

Nullkulu

mis nädalapäeval oled sündinud?

Mis nädalapäeval oled sündinud?

Oled sa kunagi mõelnud, kuidas nädalapäeval, mil sa sündisid, võiks olla sinu iseloomuomadustele mõju? On leitud, et sündimise nädalapäev võib tegelikult mõjutada mitmeid erinevaid omadusi ja kalduvusi. Selles artiklis uurime, mis need omadused on, kuidas need võivad mõjutada sinu elu ja kuidas neid teadmisi enda kasuks ära kasutada.

Esmalt vaatleme lühidalt nädalapäeva mõju ajaloole ja nõukogude päevade traditsioonile. Nõukogude perioodil oli tavaks, et nädalapäevad olid seotud konkreetsete omadustega. Näiteks oli kolmapäev seotud liikuvuse, neljapäev heaolu ja reede perekonna ja koduga. Samuti oli iga päeva jaoks oma nimetus, mis kajastas vastavat omadust.

Hiljem saame teada, et sedalaadi traditsioonid ei ole kaugeltki ainulaadsed; neid leidub kogu maailmas. Osa teadlastest usub, et sündimise päev võib olla tegelikult suurem mõjutaja iseloomuomadustele, kui arvatakse.

Kuid mis omadused siis sinu sündimise nädalapäevaga seotud on? Vaatame lähemalt.

Esmaspäev

Kui oled sündinud esmaspäeval, siis oled lunar-mõjutuse all. See tähendab, et kuu ja selle mõju on sulle eriti tähtsad. Monday’s Child nursery rhyme (“Esmapäeva lapsuke”) kirjeldab esmaspäeval sündinuid kui tõsiseid, õrnasüdamelisi ja intuitiivseid. Nad on kangekaelsed, kuid samas ka lojaalsed. Kui oled sündinud esmaspäeval, siis on sul mingi veider kütke mõju, mis võib sul suurema tõenäosusega teravaid unenägusid tekitada. Samuti võid olla eriti tundlik muusika või kunsti suhtes.

Teisipäev

Teisipäeval sündinutel on oma moto: “Ma märkan”. Nad on looduslikud juhid ja võivad aidata kogukonnal lähedasemaks saada. Klubitantsude ja meditsiinilise kirurgia võivad olla nende elualad, kuna neile meeldib tegevuste ja olukordade kontrollimine ning nende juhtimine. Seetõttu nad ka armastavad võimupositsioone.

Kolmapäev

Armastatud lasteraamat “Kolmapäev” on just sellest sündimispäevast saanud inspiratsiooni. Kolmapäeval sündinud inimesed on tihti tugevad suhtlajad ja intellektuaalid. (Igal juhul selle teemaletarga teksti järgi!) Nad armastavad arutleda ja fantaasiarikkad seltskonnad on nende tugevuseks. Kolmapäeval sündinutel on sageli anne loovas kirjas ning kunstis.

Neljapäev

Kui sa oled sündinud neljapäeval, siis on su kangelaseks Jupiter, ehk Uuleus, mis omakorda omab väljakutsuvaid ja intensiivseid energiaväljad. Neljapäeval sündinud inimesed on suured entusiastid ning armastavad unistada suurelt. Nad on seiklushimulised ja omavad kirge reisimise vastu. samuti on neid hea hingeelu juures sobivas rütmis näha. Kaklemine vastastikuse mõistmisega ning selle ära kasutamine on nende ressurss.

Reede

Reedel sündinud inimesed armastavad kõike, mis on ilus ja nauditav. Neile meeldib kulutada raha iluasjadele, nagu parfüümid, kosmeetika ja ehted. Nad on emotsionaalsed ja romantilised ning neile meeldib elu täiel rinnal nautida. Samal ajal ei ole nad pealiskaudsed ega ebapraktilised. Nad on loomulikud abistajad ja seega armastavad nad aidata. Samas on nad ka ohtlikud loomingulistes lahing.

Laupäev

Laupäeval sündinud inimesed on teaduse ja kõiksuguste teadmiste otsijad. Nad armastavad analüüsida ning oma teadmisi pidevalt laiendada. Nad harrastavad tihti matemaatikat ning füüsikat. Samuti võid leida neid uurimas ajalugu ja filosoofiat. Nad on üldiselt väga tugevad, kuid neid võib salaja piinata tänulikkuse puudumine.

Pühapäev

Pühapäeval sündinud inimesed seisavad tulevikku silmitsi suurima optimismiga. Nad on vastupidavad ja kindlasti on nad suuremate välkutsete ees esil. Pühapäeval sündijate puhul võib märgata ühiskonna ning selle vätavitamise kaasaaitamist. Samuti võivad nad lisaks suurtele unistustele, kanka ullakaid teha, kui neil asjad ei õnnestu.

Nagu näha, võib inimese sündimise nädalapäeval olla suur mõju nende iseloomuomadustele. Kas oled ära tunda enda omadused ning tunned ennast nendega ära? Mõned neist omadustest võivad olla kasulikud, teised aga vähem kasulikud, kuid kõik need on tõelised ja võivad aidata teha enda eluteel paremaid otsuseid. Kui oled sündinud teispool maailma ja seega erineval nädalapäeval, siis ehk on sul ikka mõni sarnane tendents inimomadustes!

Kokkuvõtteks võib öelda, et oluline on mitte sattuda sündimise nädalapäeva mõjule, vaid ise enda olemuse teadvustamisele. Küll aga on huvitav ja põnev arutleda erinevate mõjutuste üle ning jälgida oma loomupäraste loomujoonte avaldumist. Selles võib aidata nii eneseanalüüs kui hea erinevate astroloogiaa ja ennustamisõpikute tundmine. Oma iseloomu paremale tundmaõppimine on üks oluline samm teadlikuks enesearenguks ning paremaks eluks.