Nullkulu

Nullkulu

mida teha kui oled armunud?

Mida teha kui oled armunud

Armumine on üks meie maailma kõige võimsamaid tundeid. See võib olla nii imeline kui ka hirmutav. Armumine avab meie südamed ja muudab meie maailma ja meie vaimsuse hoopis uueks. Kui tunnete, et olete armunud, siis tahate midagi ette võtta, et oma tundeid selgitada ja oma armastatule näidata, kui palju te teda hoolite. Kuid mida teha, kui olete armunud? Selles artiklis käsitleme kõiki olulisi samme, mida peaksite võtma, et oma armulugu edukaks teha!

1. Olge kindel oma tunnetes
Enne kui tegutsema hakkate, peaksite veenduma, et tunnete tõesti armastust. See ei ole lihtne ülesanne, kuid ärge kiirustage otsuste tegemisega. Mõelge oma tunnetele põhjalikult ja proovige aru saada, mida te tõeliselt tundete. Küsige endalt järgmisi küsimusi: Kuidas ma end tema läheduses tunnen? Kas ma naudin tema seltskonda? Kuidas ma teda nähes tunnen? Kui vastused nendele küsimustele on positiivsed, siis võib-olla olete tõesti armunud!

2. Rääkige oma tunnetest sõbrale
Kui olete kindel oma tunnetes, siis on aeg rääkida sõbrale. Sõpradele rääkimine annab teile võimaluse oma tunnetest rääkida ja neid välja elada. See annab ka võimaluse kuulda sõbra arvamust ja nõuandeid. See on kahtlemata hea teraapia!

Loo vaimne side
Armumine ei ole ainult füüsiline atraktiivsus, vaid see on ka vaimne seos. Kui loote vaimse sideme oma armastatuga, siis saate kindlasti teada, kas olete tõesti tema vastu huvitatud. Võimalusi on palju: vestlused, ühised huvid, mälestused jne. Kuid pidage meeles, et see sidet ei saa kahe minutiga luua, vaid see võtab aega.

Tutvuge tema sõprade ja perekonnaga
Armastatut tundma õppimine ei piirdu ainult temaga üksi olemisega. Kohtuge ka tema sõprade ja perekonnaga. Tutvustades end tema sõpradele ja pereliikmetele, saate nendega suhet luua. Selle kaudu saate kindlasti rohkem teada oma armastatu kohta. See aitab teil ka teada saada, milline on tema elustiil ja kuidas tema elu kulgeb.

Ärge tormake
Kui olete armunud, siis tahate tavaliselt midagi ette võtta, kuid ärge tormake liiga vara. Andke oma tundmistele aega ja arenege oma armunute suhetes. Kui te ikkagi olete oma tunnetes kindlad, siis võib-olla on teil aeg oma armastusele tunnistada.

Ole valmis tagasilükkamiseks
See on kõige ärevam osa armumisest – risk, et teie tunded ei ole vastastikused. Ole valmis tagasilükkamiseks ning ärge võtke seda isiklikult. Kuigi see võib olla valus, peate positiivsust säilitama ja edasi minema.

Avaldage tunda
Kui olete valmis oma tunnetest rääkima, siis leidke südameid avav viis oma tunde avaldamiseks. See võib olla midagi lihtsat, näiteks armas kohvik või meeldejääv reis. Oluline on see, et oleks teie armastatu jaoks midagi erilist ja romantilist.

Leidke see õige hetk
Oluline on valida õige aeg, et oma tunnetest rääkida. Ärge rääkige siis, kui teie armastatu on stressis või pinge all. Kui halb tuju ei riku teie õhtut, saate kõneleda mõnusalt tema seltsis.

Ole positiivne
Armumine võib põhjustada tugevat stressi. Ärge laske see oma sisemust ega meeleolu rikkuda. Säilitage positiivsuse tase ja suhestuge asjaga rahulikult.

Olge realistlik
Kui teie armastatul pole samu tundeid, siis ole realistlik. Võib-olla on see kooslus vale ja tuleks edasi liikuda.

Kokkuvõtteks, armumine on üks keerulisemaid tundeid, mis on meile antud. Kuid kui järgite ülaltoodud juhiseid, siis olete valmis oma tundeid väljendama ja oma elus uue peatüki avama. Armastus võib olla nii fantastiline, aga ka valus kogemus. Aga kui oled valmis, siis naudi armastuse võimalust ja saa sellest parim, mida saad. Olge alati iseendaga truu ning armastage südamest!