Nullkulu

Nullkulu

mis asi on viber?

Mis asi on Viber: Kõik, mida pead teadma

Tänapäeval on nutitelefonide kasutamine väga levinud, ning sellega koos kaasneb ka palju rakendusi, mis pakuvad erinevaid võimalusi, alates suhtlemisest kuni ostudeni. Üks sellistest rakendustest on Viber. Kui sa pole seda rakendust veel proovinud, siis võib see olla midagi, mis võiks huvi pakkuda. Sellel artiklil on eesmärk avada sulle Viberi maailm ning kuidas see võib sind aidata.

Mis on Viber?

Viber on tasuta suhtlusvahend, mida kasutatakse peamiselt telefoni- või videokõnede tegemiseks ja sõnumite saatmiseks. See rakendus on sarnane WhatsAppile, Messengerile või WeChatile. Viberit on võimalik installida arvuti-, tahvel- ja mobiiltelefonidele, andes sulle võimaluse suhelda oma kontaktidega mis tahes seadmest, kus rakendus on installeeritud.

Kuidas Viber töötab?

Viberi tööpõhimõte on üsna lihtne. Peale rakenduse alla laadimist ja seadistusi vaid mõne minutiga oledki valmis suhtlema oma kontaktidega.

Esimene samm on Viberi kontoga registreerimine. Registreerimine on suhteliselt lihtne, kus sa pead sisestama oma telefoni numbri, millele saadetakse kinnituskoode. Selle kinnituskoodi sisestamise järel on sinu konto loodud.

Teine samm on oma kontaktide lisamine, mis saab tehtud Viberi telefoniraamatu kontrollimisega. Samuti saad käsitsi kontakte sisestada, kasutades Viberi otsingut.

Kolmas samm on suhtlus. Saad saata sõnumeid, helistada või videokõne teha oma kontaktidele. Viber haldab kõne- ja sõnumikontaktide integreerimist. See tähendab, et kõik suhtlemine toimub ühes ja samas rakenduses.

Mida pakub Viber?

Viber pakub mitmeid funktsioone, mis võivad igaühele kasulikud olla:

1) Helistamine: Viberi abil saab kõnesid teha kõikjal maailmas, nii et sa ei pea enam muretsema kallis telefoniarve pärast. Kuid sellisel juhul peab sul olema internetiühendus, kas andmeside või WiFi kaudu.

2) Videokõnede tegemine: Videokõne tegemine on lihtne, sest Viber võimaldab kvaliteetset HD-videovestlust.

3) Sõnumid: Viberi abil saad saata sõnumeid oma kontaktidele, ja isegi teha grupivestlusi, lisades rohkem kui kaks inimest.

4) Tugi reaalajas asukoha jagamisele: Võimalus jagada reaalajas asukohateavet oma kontaktidele.

5) Suhtlus avalikult: Viber toetab ka avaliku suhtlust, kus sa saad liituda avalike rääkimiste, gruppide jaoks ning leida inimesi, kellega jagada oma huve.

Kokkuvõte

Kokkuvõttes on Viber väga kasulik suhtlusvahend, mis pakub palju funktsioone ja mugavust, eriti nutitelefonide kasutajatele. Seega, kui suhtlemine on sinu igapäevaelu lahutamatu osa, siis Viber on kindlasti midagi, mida peaksid proovima. Pärast selle rakenduse lagundamist võid leida, et nii nagu kõik teisedki, ei saaks sa ilma Viberita elada.

Perplexity: Keskmine
Burstiness: Kõrge