Nullkulu

Nullkulu

mis on viber?

Mis on Viber?

Viber on üks populaarsemaid sõnumite saatmise ja kõnede rakendusi maailmas, mis kasutab sünkroonimiseks ja andmeedastuseks internetiühendust. See annab kasutajatele võimaluse saata teineteisele sõnumeid, helistada ja jagada faile tasuta ning ilma igasuguste piiranguteta, olenemata sellest, kus nad asuvad maailmas.

Kuidas Viber töötab?

Viberi kaudu saate helistada ja saata sõnumeid oma kontaktidele, kellel on samuti Viberi rakendus. Viber võimaldab teie telefonil automaatselt sünkroonida teie kontaktid, seega ei pea te iga kontakti käsitsi lisama. Samuti võite Viberi kaudu helistada kasutajatele, kes ei ole veel Viberi kasutajad, kuid konkreetse tasu eest. See on tõesti suurepärane võimalus jääda ühendatuks sõprade ja peredega kogu maailmas.

Kellele sobib Viber?

See rakendus on suurepärane lahendus kõigile, kes soovivad olla ühenduses oma lähedastega üle kogu maailma ilma ekstra kulutusi tegemata. See sobib ideaalselt nii peredele kui ka sõpradele, kellel on sugulasi või lähedasi erinevates maailma osades. Viberi abil saate oma kontaktidega ühendust võtta tasuta ning enamiku põhivõimaluste kasutamiseks ei vaja te kõikehõlmavat tehnoloogilist oskusteavet.

Viberi lisavõimalused

Lisaks tavapäraste sõnumite saatmise ja kõnede tegemise võimalustele pakub Viber ka populaarseid funktsioone, nagu videokonverentsid, kontakti kohalolutunnuste jagamine, fotode ja videote jagamine. Samuti võimaldab Viber teil olla osa liikmelisest ühendusest, mis võimaldab teil liituda kanalite ja vestlustega, et saada uudiseid ja jälgida lemmiksporti, meelelahutust, uudiseid ja palju muud.

Viberi turvalisus

Viber on suurepärane ka turvalise sidevõrgu kohta, sest see kasutab tipptehnoloogiat, et kaitsta teie andmeid ja privaatsust. App-il on ka öörežiim, mis pakub mugavat lahendust teie silmade kaitseks tume režiimis kasutamisel.

Kasutajakogemus

Viberi kasutajaliides on loodud lihtsalt ja intuitiivselt kasutatavaks. Iga funktsioon on hõlpsasti kasutatav ning kasutajate jaoks on võimalus kohandada oma nutitelefoni rakendust kulutatud aja põhjal. Viber pakub ka võimalust kasutada suurt valikut erinevaid emotikone, mis on lisatud teie sõnumite ja kõnede jaoks.

Kokkuvõte

Viber on tõesti suurepärane lahendus sõnumite saatmiseks, helistamiseks ja kontaktide hoidmiseks nii kodu- kui ka välismaal. Rakendus pakub kasutajatele mitmeid funktsioone ja võimalusi, alates lihtsatest kõnede tegemisest ja sõnumite saatmisest kuni videokonverentside, suurte emotikonikogude ja palju muuni. Lisaks pakub Viber teile ka turvalise ja lihtsa viisi, kuidas oma andmeid enda käes hoida ja säilitada.

Kui soovite ühendada end Viber’i võrguga, laadige see alla kas Google Play poest või App Store’ist ning nautige kõiki selle pakutavaid mugavusi!