Nullkulu

Nullkulu

mida võib valgevenesse kaasa võtta?

Mida Võib Valgevenesse Kaasa Võtta: 10 Parimat Asja, Mida Kindlasti Mitte Unustada

Kui olete planeerinud oma järgmist reisi Valgevenesse, mõtisklete tõenäoliselt, mida kõike peaks kaasa võtma. Kuna lihtsalt ei ole lubatud viia kaasa kõiki mugavusi, mida kodus armastate, siis siinkohal aitame öelda, mis on teie jaoks kõige kasulikum ja sobivam selles kaunis riigis viibides. Alustame!
Valuutavahetus
Kui olete juba otsustanud reisida Valgevenesse, oleks tark üle vaadata, milline on kõige sobivam valuuta. Eelistada tasub Eurosid, sest enamik Valgevene kauplusi ja restorane aktsepteerib neid. Kuid, kui teil siiski on vaja valuutat vahetada, siis tasub meeles pidada, et vahetuskohti leidub peamiselt Euroopa piiridel ja pealinnas Minskis.
Eesti toiduained
Kui olete Eesti patrioot, tahaks tõenäoliselt süüa kodustele toiduainetele omaselt ka Valgevenes. See on võimalik! Kui võtate kaasa endaga näiteks kodumaist rukkileiba, põhjamaist kvaliteetset juustu, kasemahla ja miks mitte ka suitsulatikat, saate tunda end nagu kodus.
Kaamera
Kogu Valgevene on unustamatu iluga, mistõttu soovitame teil kaasa võtta oma kaamera, et jäädvustada erilisi vaateid ja hetki. Lisaks saate rääkida oma sõpradele ja tuttavatele, mis teid Valgevenes võlunud on ja millised vaated missugusteski kohtades tõeliselt ilmekad olid.
Sääsevastased vahendid
Valgevene on oma ilusa looduse ja niitudega tuntud kahjuks sääskede poolest. Sellest tulenevalt oleks kindlasti kasulik kaasa võtta sääsevastaseid vahendeid ja hooajalisi riideid, mis aitavad vältida hammustusi ja mitte kaotada oma aega ja ilusat ilma.
Elektroonika
Kui teile meeldib reisimine ja olete sel alal kogenud, siis teate, et reisides on igasugune elektroonika parim kaaslane. Valgevenes on alati elektroonikatooted odavamad kui Eestis, mistõttu tasuks kaasa võtta oma kaasaskantav tehnika – sülearvuti, tahvelarvuti, digitaalkaamera jne. Samas ei tohiks unustada ka maandusadapterit, sobivat mitmikpistikupesa, universaalset akulaadijat ja muud.
Eesti raamatud
Valgevene – see on kahtlemata suurepärane koht puhkamiseks, kuid samal ajal võib see olla ka võimalus heita pilk oma sisemaailma ja lugeda seni lugemata Eesti raamatuid.
Reisiraamatud
Kui olete üks neist, kes armastab reisimist ja külastada uusi linnu ja riike, siis soovitame teil kaasa võtta reisiraamatuid. Valgevene kohta leiate infot enamasti piisavalt internetist, kuid siiski, kui soovite õppida rohkem riigi ajaloo ja kultuuri kohta, leidke kõige sobivam reisiraamat ja avastage Valgevene teise nurga alt.
Meditsiini ja esmaabi komplektid
Valgevenes on ohtralt inimesi, kuid raskemate meditsiiniliste juhtumite korral võib abi oodata pikalt. Seepärast peaks ennekõike teie kohvrisse mahtuma vajalikud ravimite komplektid, kehatemperatuuri mõõtmise seade, sidemeid, plaastrid ja kõik vajalikud abivahendid, et soovi korral saaksite ise ennast aidata.
Mobiiltelefon
Mobiiltelefon on alati kasulik reisikaaslane, eriti kui olete piirkonda külastades esimest korda ja soovite rohkem infot kohaliku elamise ja kultuuri kohta. Lisaks on mobiiltelefonist abi, kui peate enda broneerimisi teha restoranides või hotellides või ka soovite lihtsalt kontaktis olla oma lähedaste ja tuttavatega.
Kena kohver
Last but not least, kuid siiski vajalik – korralik ja mugav kohver. Siinkohal rõhutame, et kohver ei pea tingimata olema valmistatud kaasaegsest materjalist või kallist nahast. Kuid, kohvriga on vaja täita palju nõudmisi, nii et ta peab olema praktiline, tugev ja vastupidav – ja ta peab teile kindlasti meeldima!

Järeldus
Valgevene on kindlasti kena koht, kus puhata ja rahuldust leida, kuid nagu igal reisil, tuleb ka siin valmistuda tõeliselt hoolikalt. Meie soovitused aitavad teil kindlasti sellega hakkama saada ja kaunis mälestus Valgevene reisist jääb teil kauaks meelde. Ole kasulik ja nutikas, siis see on lõbus ja sooritav!