Nullkulu

Nullkulu

mida võib lennukisse kaasa võtta?

Mida võib lennukisse kaasa võtta: Juhtnöörid ja eeskirjad
Kui olete valmistumas lennureisiks, on oluline teada, milliseid asju võite lennukisse kaasa võtta ja milliseid mitte. Nende eeskirjade järgimine tagab sujuva ja meeldiva lennukogemuse. Selles pikas artiklis käsitletakse üksikasjalikult kõike, mida peate teadma lubatud ja keelatud esemete osas, mida saab lennukiga kaasa võtta.

Tarvikud, mida saate lennukiga kaasa võtta

Käsimärgid – see on hädavajalik, kui reisite koos lastega. See hoiab teie last kinni istmes, et lennukis oleks mugavam.

Sülearvuti: Paljud sagedased lendajad võtavad oma sülearvutid lennukisse kaasa. Kuid tuleb märkida, et Apple’i MacBooksi teatud mudelite keelu tõttu võib sülearvuteid, mis pärinevad nende mudelitelt, olla keelatud lennukisse võtta. Seetõttu on oluline enne oma sõidu kavandamist uurida oma lennuettevõtte veebisaiti ja otsida ülesandeid.

Elektroonikaseadmed – lisaks sülearvutitele on lubatud ka mobiiltelefonid, tahvelarvutid, e-lugerid ja muud elektroonikaseadmed.

Ravimid – reisijad peavad lennuettevõtjatele oma retsepteravimite kohta teavet andma, kui need nõuavad tähelepanu. Ravimid tuleks panna läbipaistvasse plastpakendisse, et võimaldada selle sisu tuvastamist.

Rinnapiim – seda tohib võtta piisavates kogustes, ja seda ütlevad lennuettevõtjad tavaliselt rahulikult. Tavapärase piimatootena retsepti saavutamisel on kasulik see esitada.

Käekott – Igal reisijal on õigus viia oma kott käsipagasisse, kuid kindlasti tuleb järgida kehtestatud suuruse- ja kaalupiiranguid.

Keelatud kaubad lennukis

Lõhkeained ja söövitavad ained, mis võivad kahjustada reisijaid ja lennuettevõtjate vara.

Relvad ja kokteilitarbed, nagu noad, kahvlid, lusikad või muud teravad esemed.

Mürgid – sellised keelatud esemed nagu nitroglütseriin või mürkoiid veekindla mahutiga, on lennuettevõtjate poolt keelatud.

Mürgised gaasid – plahvatusohtlikud gaasid nagu propaan, butaan, hapnik, aerosoolid ja tulekustutusvahendid, on keelatud.

Erinevad ained – Selle kategooria punkt sisaldab aineid, mis võivad olla ohtlikud nagu värvid ja värvained, värvide lahustid, lenduvad ained, plahvatusohtlikud materjalid, veokimahutite ja -konteinerite osad, farmatseutilised preparaadid ja palju muud.

Turvakontroll – Mis see on ja kuidas see toimib?

Turvakontroll on protsess, kus reisijad läbivad turvaportaalid ja nende pagas skaneeritakse läbi X-ray seadme. See hõlmab ka isiklike pagasite nagu seljakotid, kohvrid, käekotid ja käekotid kontrollimist ning turvatöötajate poolt keelatud esemete avastamist.

Kokkuvõtteks tuleb märkida, et kui olete valmistumas lennureisiks, on oluline järgida kõiki eeskirju ja juhiseid. See tagab sujuva ja meeldiva lennukogemuse, nii et teid ei puuduta hilised või tüütud turvakontrollid ega pagasi tagastamised. Kindlasti kontrollige ka kehtestatud keelatud ja lubatud esemete loetelu, et vältida probleeme.