Nullkulu

Nullkulu

mida viia sünnipäevaks tööle?

“Mida viia sünnipäevaks tööle” – Soovitusi töökaaslaste kingitamiseks sünnipäeval

Töökoha sünnipäevatraditsioonid võivad olenevalt ettevõttest ja kultuurilistest erinevustest väga erinevad olla. Kuid üks asi, mis enamikus ettevõtetes ühine on, on kolleegide sünnipäevade tähistamine. See on aeg, mil saate oma kaastöötajale kingituse teha, teda tänada ja tunnustada tema panust ettevõttesse. Ent kingituse valimine võib olla keeruline ülesanne, eriti kui te oma kaastöötajat väga hästi ei tunne. Siit saate teada, milliseid kingitusi tuua sünnipäevaks tööle ning kuidas teha kingituse valimist lihtsaks ja lõbusaks.

Personaalne kohvimasin

Kui teie kaastöötaja on suur kohvisõber, võib personaalne kohvimasin olla suurepärane kingitus. See võib olla midagi, mida teie kaastöötaja tööl kasutab ja mis aitab tal pikal tööpäeval ärksana ja fokusseerituna püsida. Samuti on personaalse kohvimasina võimalus kohandada oma kaastöötaja lemmikjooki, luues seega väikse isikliku touchi.

Staatiline vaip

Stressitase tööl võib olla kõrge ning staatilise vaiba kinkimine võib olla lihtne viis oma kaastöötaja päeva rikkamaks muutmiseks. See võib olla midagi, mida ta tööl jalge alla paneb ja mis aitab tal lõõgastuda, vähendades stressi.

Töölauaorganiseerija

Töölaua organisaator võib olla suurepärane võimalus korraldada oma kaastöötaja töötuba võimalused. Kaarditaskud, mälupulgad ja magnetilised klammerdajad kõik aitavad hoida lauda korras. See on ka hea kingitus kaastöötajale, kes on hajutatud või sageli töötab kaugelt, et hoida oma asju kenasti korras.

Veepritsiga pihustuspudel

Töö taga istumine tundide kaupa võib inimese organismile väga halvasti mõjuda. Ergonoomilise töökeskkonna saavutamiseks on vee ja õhu spraitimine, et vett oma näole ja kätele pritsida, hea võimalus ennast ergutada ning vajalikku vedelikku oma kehasse juurde saada.

Hydro Flask isolatsiooniga spordipudel

Hydro Flask isolatsiooniga spordipudel võib olla suurepärane kingitus kaastöötajale, kes sageli oma päeva jooksul trenni teeb. See on tõhus viis hoida vett ja jooke külmana, kui olete liikumises.

Portfelliorganisaator

Kingitusena portfelli- või seljakotikandjatele aitab portfelliorganisaator hoida asjad korras ja käepärast. Sisemised taskud ja taskud võivad hoida dokumente, pliiatseid, mobiiltelefoni ja muud esemeid, mis võivad aja jooksul segadusse minna.

Funktsionaalsed peapaelad

Funktsionaalsed peapaelad võivad olla suurepärane välimus ja kaitsed muusikapalade või sageli ebamugavas tollilises tegevuses läbiviimiseks. Peapaelad, mis pakuvad ka vajalikku soojust ja ventilatsiooni, võivad olla suurepärane lisand mehaanikute, tuletõrjujate või muude tööalade riietusele, kus on vaja kaitsevahendeid.

Nutikas telefonilaadija

Nutikas telefonilaadija on viis tagada iga tööpäeva ajal korralikku telefoni ühenduvust. See võib aidata parandada teie kaastöötaja mobiilseadmete aku eluiga ja võib olla suurepärane võimalus, kuidas aidata oma kaastöötajal jääda ühendatuks ja keskendunuks ka päeva lõpu poole.

E-raamatud ja audioloengud

Üks õpetlik kingitus on elektripostiga saadetud e-raamatud ja audioloengud. Need on taskukohased viisid, kuidas oma kaastöötajaid julgustada õppima midagi uut. E-raamatud sobivad ka ideaalselt, et võimaldada oma kaastöötajatel ühenduda nende isiksuste või erialade inimestega, keda nad väärtustavad.

Tervislikud suupisted

Kuigi kõik on proovinud jäätist tööle kaasa võtta, on see kindlasti tervisliku kingituse variandi üle löödud. Tervislikud suupisted, nagu mikrolaineahjus küpsetatud kartuliviilud, külmutatud marjad või madal suhkru- ja soolasusega tervislikud purgist snäkid, on suurepärane võimalus vältida teie kaasöötaja igapäevaseid suupistete deemonid.

Kokkuvõte

Selleks, et leida oma kaastöötajale sobiv sünnipäevakingitus, tuleb kõigepealt arvestada töökohas valitsevaid tavasid ja kultuurilisi erinevuseid. Oluline on see, et kingitus peaks olema personaalne ja võtma arvesse ka teie kaastöötaja huvide ja vajaduste. Enamikul ettevõtetel on erinevaid sünnipäevatraditsioone ning hea kingitus võib aidata luua positiivset ja toetavat töökeskkonda. Hmm…mida sa siis sünnipäevaks tööle viid? Loodame, et meie soovitused aitavad teil oma kaastöötaja jaoks midagi sobivat leida!