Nullkulu

Nullkulu

mida teha üksi kodus?

Mida teha üksi kodus: 15 soovitust, kuidas ajaga meelt lahutada

Kui oled kunagi leidnud ennast üksi kodus ja mõtlenud, mida edasi teha, on see artikkel just sinule. Olgu põhjuseks haigusleht, vabapäev või lihtsalt soov lõõgastuda, valmistasime ette nimekirja soovitustega, kuidas ajaga meelt lahutada.

Loe raamatut
Üksi kodus olles on hea aeg süveneda oma lemmikautorite teostesse või avastada uusi lugusid. Raamatute lugemine aitab lõõgastuda ja muremõtted peast välja saata.

Vaata filme
Kas oled juba ammu tahtnud vaadata seda filmi, mida su sõber ei tahtnud? Nüüd on aeg endale meelepärane film valmis panna ja see lõpuni vaadata.

Tee kokakunsti
Proovi midagi uut kokkamise alal. Leia retsepte, mis sind huvitavad ja proovi neid järgi. See on hea ajaviide ja lõpuks saab ka kõht täis.

Harjuta oma käsitööoskusi
Kui sul on käepärast lõnga, kudumisvardaid või tikkimisnõelu, on aeg hakata loominguliseks. Käsitöö on hea viis aja veetmiseks ja lõõgastumiseks.

Korista kodu
Kui tunned, et su kodu on kaos, on üksi kodus olemine hea aeg selle parandamiseks. Koristamine on terapeutiline ja kodu puhtus annab hea enesetunde.

Tee trenni
Pole kedagi, kes segaks trenni tegemist, seega on hea aeg oma keskenduda oma kehalisele vormile. Tee joogat või venitusharjutusi, et end hästi tunda.

Tee kodukontorit
Kui sul on vaja tööd kaugtööna teha, võid teha endale mugava kodukontori ja olla produktiivne.

Jahuta aju mõistatusmängudega
Mõistatusmängude mängimine on hea viis ajaviitmiseks ilma, et peaksid oma aju kurnama. Arvutimängud, mõistatuste ja puslede lahendamine on suurepärane võimalus aega veeta.

Tee iseendale spa
Pärast pikka töönädalat võib üksi kodus olemine olla ideaalne võimalus endale spa-stiilis lõõgastusaega anda. Valmista endale näomask ja keera mõnus muusika.

Tee iseendale maniküür ja pediküür
Kui oled käsitööline, võib sul olla olemas ka maniküürikomplekt. Pööra oma kätele ja jalgadele pisut tähelepanu, tehes endale ilusamaid küüsi.

Ära lase end sotsiaalmeediast kaasa viia
Kuigi sotsiaalmeedia võib olla hea ajaviide, tuleks veenduda, et sa ei veeda sellega liiga palju aega. Pane telefon kõrvale ja keskendu muudele tegevustele.

Tee midagi loomingulist
Kas sa tunned end impulsiivse kunstipärase toote valmistamisel mugavalt? Võib-olla on sulle meelepärane joonistada, värvida või kokku panna puzzle.

Jälgi kokandussaateid
Kokandussaated on sageli täis kasulikke näpunäiteid ja inspireerivaid retsepte. Vaata saateid ja proovi neid peagi ise kodus järgi.

Tee virtuaalreis
Lähima turismiatraktsiooni külastamine võib olla ahvatlev, aga kui sa pole selleks valmis, võid proovida virtuaalset reisi. Internetist leiad pilte ja videoid, mis aitavad sul tunda, nagu oleksid kohapeal.

Tee midagi uut
Kui sa pole elus midagi teinud, mida sa oleksid alati tahtnud, on võib-olla aeg seda teha. Võid kasutada oma vaba aega uue oskuse õppimiseks või uue teadmise omandamiseks.

Kokkuvõttes, olles üksi kodus, on palju asju, mida teha. Kui sul puudub inspiratsioon, proovi neid üheksat soovitust ja sa leiad kindlasti midagi sobivat. Lõpuks on kõige tähtsam, et naudiksid oma aega ja teeksid midagi sellist, mis sind õnnelikuks teeb.