Nullkulu

Nullkulu

mida teha kodus?

Mida teha kodus: 20 lihtsat ja lõbusat ideed

Kodune elu võib mõnikord olla igav ja rutiinne. Kuid ärge muretsege, sest siin on 20 lihtsat ja lõbusat ideed, mida saate kodus proovida. Tutvume nendega järjest.

Tee midagi käsitööline

Kui olete kunagi tahtnud olla käsitööline, siis võib-olla on nüüd on õige aeg proovida midagi uut. Lihtsad ideed nagu pesulõksudest pärlitega kaelakeed, seinavaibad oma vanadest t-särkidest või valgustitest, mida saate ise valmistada, on hea alguspunkt.

Korralda garderoob

Kui tunnete, et teil on vähe asju teha, siis võib-olla on nüüd õige aeg korraldada oma garderoob. Võite otsustada valida teatud tüüpi riideid, mida saate kogu garderoobist ründada, või kui soovite, võite lihtsalt järjestada kogu garderoobi. Kui olete lõpetanud, siis tundub teie riiete valimine palju lihtsam.

Vaata filme ja televisiooni

Mõnikord on kõige lõbusam asi, mida saate teha kodus, puhata tugitoolis või voodis ja vaadata oma lemmikfilme või -sarju.

Tee midagi erinevat toiduga

Kui olete tavaliselt lihtne söögivalmistaja, siis võib-olla on nüüd hea aeg katsetada ja valmistada midagi natuke keerulisemat. Tehke mahlast mahlaselt õrna maksapasteeti või proovige Julia Child’i retsepti järgi lihtsat kaheksa munadest quiche’i.

Proovige uut hobi

Kui olete valmis oma hobid proovile panema, võite ehk valida mõne uue. Internetis on palju võimalusi, mida saate uurida ja proovida. Näiteks võite proovida matkamist, fotosessiooni või isegi kokandusega seotud veebikursuseid.

Õpi midagi uut

Oma aja kasutamiseks on palju erinevaid viise ja üks võimalus on õppida midagi uut. Internetis on palju tasuta või väga odavate veebikursuste pakkujaid, mis on saadaval kõigile, kes soovivad midagi rohkem teada saada.

Mängige mänge

Laudmängud ei ole vaid lastele ja mängud võivad olla nii lõbusad kui ka lõõgastavad. Kutsuge sõbrad üles ja proovige uut mängu või lihtsalt mängige klassikalist mängu nagu Scrabble või Monopoly.

Tee mõnus spa päev

Kui tunnete, et peate end lihtsalt lõõgastama ja endaga tegelema, siis võib-olla on nüüd hea aeg, et pühendada üks päev endale. Tehke oma lemmikkohv või tee, süütage küünlad, kasutage oma lemmikhäälitsusi ja proovige teha midagi, mis teile meeldib.

Korista

Vaadake üle oma maja ja koristage asjad, mida olete kogunud. See võib olla nii lõõgastav kui ka kasulik.

Tee midagi loovat

Olete võib-olla kunagi unistanud, et saaksite oma fotograafi oskusi proovida või akvarellmaaliga tegeleda. Nüüd on hea aeg proovida midagi loovat, mida olete alati tahtnud proovida.

Proovige uut treeningut

Kui olete tavaliselt oma treeningutes kindel, võib nüüd olla aeg proovida midagi uut ja põnevat. Proovige joogat, Pilatese või isegi tantsutunde, mis aitavad teil lõdvestuda ja oma keha liigutada.

Õpi uut keelt

Kui tunnete, et olete jõudnud oma keeleoskuste piiridesse, võite proovida õppida midagi uut. Internetis on palju keelepraktikuid, kes pakuvad tasuta või odavaid tunde. Proovige õppida vene keelt, soome keelt või isegi hiina keelt.

Loe raamatuid

Võtke aega oma lemmik-raamatu lugemiseks. See on meeldiv viis aja veetmiseks ja aitab teil unustada igapäevase stressi.

Tee midagi oma kätega

Kui soovite lõõgastuda ja endaga tegeleda, siis käsitöö on hea viis enda eest hoolitsemiseks. Proovige kududa, heegeldada või isegi õmmelda midagi armsat.

Külastage virtuaalset muuseumi

Muuseumid on suurepärased kohad, kus saada teada uutest asjadest ja õppida ajalugu ja kultuuri. Kuna reisimine võib olla keeruline, siis miks mitte külastada virtuaalset muuseumi, et saada teada huvitavaid ja uusi asju.

Kokkuvõttes on kodune elu lõbusam kui kunagi varem. Järgides eespool kirjeldatud lihtsaid ja lõbusaid ideid, saate oma päeva täita põneva ja huvitava tegevusega. Tänud, et lugesite artiklit!