Nullkulu

Nullkulu

mida teha toas kui on igav?

Mida Teeme Toas Kui On Iga?

Me kõik oleme selles olukorras olnud. Oled kodus, ilma igasuguse plaanita, mida teha. Või võib-olla olete kodus mingil muul põhjusel, näiteks halb ilm või tervise tõttu. Mis iganes see ka poleks, seisate silmitsi ühe murega: Teie päev võib tunduda igav. Ühelt poolt on teil võimalus teha mitte midagi, kuid teisalt võib see olla peaaegu sama kohutav kui igavus. Kuidas vältida igavust ja teha kodus midagi, mis teid huvitab?

Ära lihtsalt istu teleka ees
Kuigi televisioon on suurepärane võimalus aega veeta, võib see olla ka spiraal igavuse alla. Lihtne telerivaatamine, ilma mingi erilise eesmärgita, kipub looma halba harjumust ja võib lõpuks muutuda sõltuvust tekitavaks. Seega on kõige parem piirata telerivaatamist ajaga ja teha muid asju, mis sind huvitavad.

Vali mõni hobi
Üks parimaid viise, kuidas koduses igavusest välja tulla, on mõne uue hobi leidmine. See võib olla midagi, mida sa pole varem proovinud, nagu rohkem näitlemist, kirjutamist, joonistamist või kokandust. Võib-olla olete tahtnud õppida moekunsti või luuletamist. Proovige mõnda neist ja võib-olla leiate enda jaoks uusi kirge.

Looge midagi uut
On olemas midagi uskumatult rahuldustpakkuvat, kui lõpetate päevaga uue asja loomise. Olgu see siis retsepti katsetamine, uue mööblieseme kokkupanemine, taimede korrastamine või lausa piibli tõlkimine – kui lõpetate päeva teades, et olete midagi loonud, on loomulikult võrreldamatu.

Tehke trenni
Kodune treening on ideaalne võimalus aja veetmiseks ja oma vormi arendamiseks. Trepikoda, elutuba ja magamistuba võivad muutuda sinu treeningstuudioks. Võite vaadata YouTube’ist või Instagramist treeningvideoid või treeneri õpetusi. Kuid peate olema väga ettevaatlik, et mitte tekitada ka enda põrutust või kahjustust. Alustama peate väga ettevaatlikult.

Tehke endast kasulik
Sel hetkel pidage meeles inimesi, kes puutuvad kokku suuremate probleemidega, kui voodis logelemine. Kaasake end välise maailmaga ning tehke endast kasulik kõigile juhuslikele vastutulejatele, vajadusel abistage neid millegi kerge badgyga nagu näiteks ühe ankeedi täitmine, kassipoja hooldus, teisele naabrile poeskäigu tegemine.

Täienda ennast
Teine võimalus päeva edukaks lõpetamiseks on õpite uusi asju. Internetiavarustest leiab igasuguseid juhiseid, retsepte ja ideid. See võib olla mõne uue teema või keele valdamine või kasvõi sõnavara omandamine. Õppimine aitab ennast areneda ning tulevikus kindlasti kasulik olla.

Korraldage mänguõhtu
Mänguõhtu võib olla lõbus viis aja veetmiseks nii sõprade kui ka perega. Keset lauda võib keskenduda lõbusatele mängudele või isegi videomängudele. Nüüd on olemas ka mitmeid online mänge, mis lubavad lõbusas seltskonnas õhtu meeldivalt veeta.

Kokkuvõtteks, samas ennustamatuses milles sa viibid, ijgavus on välditav, kui võtad üles mõne hobiks, tegeled õppimisega, aitad teisi, treenid või korraldad hoopis mänguõhtu. Ideaalne aeg uute asjade proovimiseks, energia kogumiseks, kui sõites mööda linna võib kohata uusi inimesi, näha uusi asju ja proovida oma oskusi. Leia endale tegevus, mis huvi pakub, uuri igast võimalusest, võid leida enda jaoks üllatusi ja küllaltki põnevaid meelelahutusi.