Nullkulu

Nullkulu

mida teha süüa nädalavahetusel?

“Mida teha süüa nädalavahetusel”

Kas oled kunagi tundnud, et nädalavahetuse alguses on keeruline otsustada, mida süüa valmistada? Aga ära muretse, sest selles artiklis anname Sulle mitu ideed, mis kindlasti aitavad Sind inspireerida ja rõõmustada kõhtu!

Proovi midagi uut!

Nädalavahetus on ideaalne aeg proovida uusi roogasid. Otsi veebist retsepte ja pane kokku päris oma menüü. Siin on mõned ideed:

– India karrid;
– taimetoidu supid;
– vokitud köögiviljad ja tofu;
– kartuliroog liha ja juustuga.

Kui oled proovinud midagi uut ja oled rahul saadud tulemusega, saad selle retsepti lisada oma retseptiraamatusse ja kasutada seda tulevikus.

Grilli midagi maitsvat!

Kui ilm lubab, on grillimine suurepärane viis nädalavahetust nautida. Valmista kas liha või köögiviljad. Siin on mõned ideed:

– grillitud kana BBQ kastmega;
– grillitud meriahvenafilee tüümianiga;
– grillitud köögiviljad kastmega aioli;
– grillitud tervete tervisele kasulike köögiviljadega nagu paprika, seened, munad, sibulad, kapsad ja nii edasi.

Naudi rikkalikku hommikusööki!

Kas sööd igal hommikul ühte ja sama asja? Nädalavahetused on ideaalsed selleks, et nautida rikkalikku hommikusööki. Siin on mõned ideed:

– hommikupuder marjade ja müsliga;
– praetud muna röstsaiaga;
– värsked puuviljad jogurtiga;
– croissantid šokolaadi ja võiga.

Küpseta midagi maiustuste austajatele!

Nädalavahetustel meeldib kõigile maiustusi süüa. Selleks võid kasutada retsepte, mida oma vanaema käest õppinud oled, või võid otsida uusi retsepte. Tee käsitööna valminud trühvleid, küpsisid või isetehtud biskviiti!

Loodame, et need ideed inspireerivad Sind nädalavahetuseks midagi maitsvat valmistama! Vt järgmist artiklit, kus räägime, kuidas nädalavahetusel külalisi vastu võtta ja neile suurepärast toitu pakkuda.