Nullkulu

Nullkulu

mida teha pärnu maakonnas?

Mida teha Pärnu maakonnas: avasta saladusi ühest Eesti imelisest piirkonnast

Pärnu maakond on täis võrratuid võimalusi kõigile, kes soovivad kogeda parimat, mida Eesti puhkusesihtkohtade hulgast leida võib. Alates imelisest loodusest kuni ajalooliste muuseumideni pakub Pärnu maakond erakordset elamust igale külastajale. Selles artiklis võtame Pärnu maakonna lahti ja räägime sellest, mida seal teha ja näha.

Veesõidukid Pärnu maakonnas:

Kui olete veesõidukite fänn, siis on Pärnu maakond just see koht, kuhu minna. Seal asub Eesti suurim veepark Atlantis H2O Aquapark, mis pakub tohutut hulka erinevaid atraktsioone. Samuti saate rentida jetski, kajakeid, purjelaudu ja muid veesõidukeid.

Spaa ja wellness:

Pärnu maakond on Eesti kuurortlinna, kus asub lugematul hulgal spaasid ja wellness kohti. Kohalik ravimuda on tuntud oma tervistavate omaduste poolest, mistõttu paljud inimesed reisivadki siia, et nautida Pärnu ranniku lähedal asuvaid spaahotelle.

Ajaloolised ja kultuurilised vaatamisväärsused:

Pärnu maakond on tähtis ajalooline ja kultuuriline piirkond, mis pakub suurepäraseid vaatamisväärsusi. Suurepärane koht, kus külastada, on näiteks Pärnu Muuseum, kus saate uurida piirkonna rikkalikku ajalugu. Samuti on Rahvarõivaste Muuseum, mis tutvustab lahkelt kohalikku rahvakunsti tutvustavat kollektsiooni.

Koht, kus vaadata loodust:

Pärnu maakond on tuntud oma ilusa looduse poolest. Seal saate vaadata looduskaitsealasid ja -rajatisi, mis pakuvad elamusi igale loodusarmastajale. Teine populaarne koht, kuhu minna, on Soomaa Rahvuspark, kus saate rentida kanuu ja vaadata imelist loodust selles maastikukaitsealal.

Süüa hästi:

Pärnu maakonnas on suurepärased toidukohad, mis pakuvad autentset Eesti kööki. Kohalikud toidud sisaldavad palju kala, kuid seal on palju häid restorane, mis pakuvad ka grillitud liha ja eksootilisi roogasid. Külastage kindlasti „Kohvik Retro“, et nautida traditsioonilist eesti kohvikukultuuri.

Aktiivne puhkus:

Pärnu maakonnas on palju tegevusi neile, kes otsivad aktiivset puhkust. Seal on võimalik rentida jalgrattaid, matkata, mängida golfi ja minna ratsutama. Lisaks on Pärnu maakonnas suurepärased võimalused kergejõustikuks, ujumiseks ja välisalas zuumamiseks.

Ööelu:

Pärnu maakond pakub mitmekesist ööelu. Kui soovite lõbutsema minna, siis külastage veinibaari „Estelon“, kus saate nautida Eesti veine ja degusteerida erinevaid kohalikke roogasid.

Kokkuvõtteks, Pärnu maakond on ilus ja tervitatav koht, kus on palju vaatamisväärsusi. Seal asub erakordne loodus ja ajalugu, kultuurilised vaatamisväärsused, palju erinevaid tegevusi ja suurepäraseid toidukohti. Eesti suvepealinnana on Pärnu maakond suurepärane valik suvepuhkuseks. Oleme kindlad, et Pärnu maakond on üks parimatest kohtadest, mida Eestis külastada, nii et ärge jätke seda sihtkohta järgmisel külaskäigul vahele!