Nullkulu

Nullkulu

mida teha küprosel talvel?

“Mida teha Küprosel talvel?”

Küpros on üks Vahemerel asuvatest saartest ja tuntud kui päikeseline suvepuhkus, kuid võib-olla ei mõelda väga sageli sellest kui talvituskohast. Sellegipoolest on see saar talvel populaarne nii elanike kui ka turistide seas. Selle artikliga soovime anda ülevaate kõigest, mida saarel talvisel ajal teha ja kuidas Küprose talveturismi täiel rinnal nautida.

Esimene asi, mida tuleks kindlasti teha, on avastada Küprose ajalugu. Küpros on põnev combos rikkaliku ajalooga. Linnades nagu Paphos ja Limassol võite teha jalutuskäiku linna kultuurilistes piirkondades ja külastada huvitavaid ajaloolisi vaatamisväärsusi, nagu vanalinn ja kindlused. Kui olete ajaloo fänn, siis kindlasti ei tohiks see tegevus teile pettumust valmistada.

Kuid kui olete rohkem seikleja tüüpi, siis on Küprosel talvel rohkelt tegevusi. Saarepäraseid külad nagu Kakopetria, Fikardou ja Lefkara on vaadata väärt, kus saab nautida looduskaunistusi, külastada käsitöömeistreid ja nautida autentset Kreeka toitu.

Kui soovite aga mägedes rohkem seiklust, siis peab kindlasti puutumata jätma Pano Platres mägede piirkonna. Sõltuvalt talvest võib olla oodata lund ja külmakraade, sellest hoolimata on see üks Küprose ilusamaid paiku. Konditsioneeriga tubades puhkamine saab üks hästi veedetud päev kohalikus suusakuurortis, mis on eriti populaarne kohalike seas.

Loodus on loomulikult Küprosel kõikjal, mistõttu soovitame soojal päeval külastada Troodosi rahvusparki. Troodosi tipp koos asuvate looduslike jäätumisjärvede on just see, mis muudab saare talvisel ajal külastamisväärsuseks. Looduskaunis koht, kust saab suurepäraseid matku ja värsket õhku.

Küpros pole tervituslik sügis, siiski paistab siin talvine päike, seega miks mitte väljas süüa? Küprose restoranid ja kohvikud pakuvad erinevaid kööke ja meeliülendavaid kogemusi. Kuna väljas on talviselt soojem, siis nautige õhtusööki lahtisel rõdul või pikal laual, palju avarust ja elevust.

Kokkuvõtvalt on Küpros talvel kaunis, rahulik ja majesteetlik. Saadaval on palju tegevusi ja looduslikud vaatamisväärsused. Sobib eriti hästi romantikutele ja neile, kes otsivad talveilma, ilma nukra, halli ja külma. Kirjeldatu Küpros aitab talvel siduda külma ja lahedat talve ning päikeselist ilma.