Nullkulu

Nullkulu

mida teha como järve ääres?

Mida teha Como järve ääres?

Como järv Itaalias on tuntud oma ilu ja turismiatraktsioonide poolest. Maaliline järv pakub külastajatele palju tegevusi, mis sobivad nii peredele kui ka paaridele. Seetõttu on Como järv populaarne koht turistide jaoks, kes otsivad uusi seiklusi ja erakordset kogemust. Selle jaoks soovitame sul tutvuda selle artikliga, mida teha Como järve ääres?

Uju järves

Kui soovid nautida järve ja rahulikku keskkonda, on ujumine ideaalne tegevus. Como järv võimaldab sul täielikult lõõgastuda ja nautida loodust. Siiski on soovitatav ujuda Gera Lario rannas, sest see on üks kaunimaid randu järve ääres. Gera Lario’s saate nautida erakordset vaadet mägedele, kui ka rahulikku atmosfääri, mis sobib ideaalselt perepuhkuseks.

Külasta Villa del Balbianello

Villa del Balbianello on kaunis neorenessansi stiilis mõis, mis asub Balbianello lahe kaldal. See mõisa, omab kauneid hästi hooldatud aedu, kus on palju Rooma skulptuure ja ilusaid vaateid järvale. Koht on filmidele tuttav, näiteks James Bondi filmile “Casino Royale”. Villa del Balbianello sobib suurepäraselt ajaloohuvilistele.

Mine Comacina saarele

Comacina saar on Como järve suurim saar. Saarel on kultuurilooline tähendus – see oli Rooma impeeriumi peatuspunkt. Comacina saarel on ka palju ilusaid alasid, kus saate lõõgastuda, nautides vaadet järvele. Lisaks saate külastada saare muuseumi, kus on üks Itaalia olulisemaid arheoloogia kogusid.

Tee matk Monte Grona mäel

Monte Grona mägi asub Como järve läheduses ja on ideaalne koht matkamiseks. See on kuulus oma laialdaste vaadete pärast, mis on mõeldud eelkõige füüsiliselt aktiivsetele inimestele. Mäel on 1170 m kõrgusel paiknev baar, kust saab osta jooke ja suupisteid, tundes samal ajal oma saavutuse eest uhkust.

Sõida jalgrattaga järve ümber

Kui soovite sportida, on jalgrattaga ringi sõitmine hea valik. Järve ümber kulgeb 160 km pikkune jalgrattarada. Saate jalgrattaga nautida suurepärast vaadet järvele ja lähedal asuvatele mägedele. Jalgrattarada viib läbi kaunite vaadete ja kultuurilooliliste vaatamisväärsuste.

Külasta Como linna

Como linna külastamine on ideaalne võimalus kogeda linna kultuurilist rikkust. Como linnas on palju ajaloolisi vaatamisväärsusi, nagu näiteks Como katedraal ja Villa Olmo. Linna keskus on koduks ka paljudele restoranidele ja kohvikutele ning see sobib ideaalselt lõõgastumiseks pärast pika päeva seiklusrikas päeva.

Kokkuvõtteks võime öelda, et Como järv Itaalias on tõeline paradiis neile reisisõpradele, kes otsivad uusi seiklusi ja kaunist loodust. Looduslike ilusate vaadete, kultuurilooliliste vaatamisväärsuste ja hingematvate looduslike maastikega on Como järv Itaalias unustamatu kogemus, mis ei jäta külastajaid ükskõikseks. Soovitame külastada Como linna, Comacina saart, Villa del Balbianello’t, teha matkat Monte Grona mäel, ning sõita jalgrattaga ümber järve. Niimoodi saad oma puhkusest maksimaalse kogemuse.