Nullkulu

Nullkulu

mida süüa peale trenni õhtul?

Mida süüa peale trenni õhtul?

Treenimine on elu oluline osa ja see võib olla väga kasulik, kuid õige toitumine peale treeningut võib olla sama oluline. Seetõttu on oluline teada, mida süüa ja mida vältida peale treeningut. Selles artiklis räägime sellest, mida süüa peale trenni õhtul.

Õige toitumine peale treeningut võib aidata kehal taastuda, süsivesikute tasakaalu taastada ja lihaste kasvu toetada. Siin on mõned head valikud, mida võiksite süüa peale treeningut õhtul.

Kana

Kana on suurepärane allikas kvaliteetsele valgule ja seda on lihtne valmistada. Proovige lisada seda oma õhtusöögiks peale treeningut ja ühendage see koos teiste valikute, nagu riisi, juurviljade ja salatiga. Kana sisaldab ka L-türosiini, mis on aminohape, mis võib aidata vähendada väsimust ja parandada keskendumisvõimet.

Maguskartul

Maguskartul on suurepärane allikas süsivesikutele, kiudainetele ja vitamiinidele ning see on suurepärane valik peale treeningut. See võib aidata taastada süsivesikute tasakaalu, mis aitab kehal taastuda pärast treeningut. Proovige lisada maguskartulit oma õhtusööki juurviljade ja valguga.

Tatar

Tatar on täisteratoit, mis on rikas süsivesikutega ja sisaldab ka valku, kiudaineid ja vitamiine. See on suurepärane valik peale treeningut, kuna võib aidata taastada süsivesikute tasakaalu, mis aitab kehal taastuda pärast treeningut. Proovige lisada tatar oma õhtusööki ja ühendada see koos kerge valguga.

Läätsed

Läätsed on suurepärane allikas valku ja kiudaineid ning need võivad aidata taastada lihasmassi peale treeningut. Lisaks aitab see ka süsivesikute tasakaalu taastada. Proovige lisada läätsed oma õhtusööki juurviljade ja kerge valguga.

Banaan

Banaanid on suurepärane allikas süsivesikuid, kaaliumi ja kiudaineid ning need võivad kaasa aidata vedeliku tasakaalu taastamisele pärast treeningut. Samuti võib see aidata taastada süsivesikute tasakaalu, mis aitab kehal taastuda pärast treeningut. Proovige süüa banaani peale treeningut enne õhtusööki.

Kokkuvõtteks

Peale treeningut peate oma keha toitma toitainerikkaid toite, mis aitavad taastada süsivesikute tasakaalu, toetavad lihaste kasvu ja aitavad kehal taastuda. Ülaltoodud toidud on suurepärased valikud, mida võiksite süüa peale treeningut õhtul.

Kui olete peale trenni õhtul ärksa kehaga, siis valige toidud, mis tõstavad Teie energialaengut. Kuid kui soovite pigem lõõgastuda, siis valige midagi kerget ja tervislikku, selle asemel et midagi hapukat, rasvast või lihtsatest suhkrutest. Ärge unustage, et peale trenni on soovitatav süüa toite, mis sisaldavad nii valgu- kui süsivesikuallikaid. Head isu!