Nullkulu

Nullkulu

mida reisile kaasa pakkida?

Meie reisidele kaasa pakitud asjad ei sõltu ainult sihtkohast ja aastaajast, vaid ka teie isiklikest eelistustest ja vajadustest. Ideaalse pakimisloendi koostamine enne reisi algust võib olla keeruline ülesanne, kuid meie abi ja mõned kasulikud näpunäited võivad seda oluliselt lihtsustada.

VALMISTAGE LOEND
Enne pakimist valmistage loend kõigist vajalikest esemetest ja riietest. Esmalt lisage kõige olulisemad asjad, nagu pass, telefon, raha ja dokumendid. Seejärel lisage riideesemed vastavalt kliimale ja tegevustele, mida plaanite oma reisi ajal teha. Pidage meeles, et kohalikke võib üllatada nahkhiir, mis rippuvad riiulitel või päikesepiste ohtu, mis võib ilmneda ootamatult.

KÄEPÄRASED ASJAD
Pakendage asjad, millega soovite lihtsalt käepärast olla näiteks raamatud, ajakirjad, mängud, paber ja pliiatsid, pihuarvutid ja tahvelarvutid või kõrvaklapid.

ÕIGES SUURUSES KOTT
Oluline on ka valida sobiva suurusega reisikott, mis mahutab kõik teie asjad ja on ühtlasi mugav kanda. Suur kohver võib olla tülikas ning ebapraktiline, kui te liigutate reisil palju ringi ja peate sageli kotti tõstma.

ERINEVAD RIIETESETEMED
Ideaalsesse pakilisti kuuluvad erinevad riietusesemed, mis on kohandatud teie planeeritud tegevuste, ilma ja kliimaga. Kui teil on plaanis matkata mägedes, siis on vajalik kvaliteetne matkariietus ja jalanõud. Kui teed mereäärses kohas otse päikesepaistes, siis on oluline kanda päikeseprille, päikesekreemi ja õhulisi riideid.

ESMAABIKOMPLEKT
Kindlasti tuleb kaasa võtta ka esmaabikomplekt, mis sisaldab kõike vajalikku, mis võib tekkida nii terviseprobleemide kui ka väiksemate vigastuste korral.

REISI JAOKS MUGAVAD JALANÕUD
Oluline on valida ka korralikud ja mugavad jalanõud, mis sobivad teie plaanitud tegevustele ja ilmastikutingimustele. Jalatsid, mis sobivad rannapuhkuseks, võivad olla ebamugavad matkamiseks või jalutamiseks linnas.

ELEKTROONIKA JA LAADIJAD
Pakige kaasa oma elektroonikaseadmed ja nende laadijad. Kui teil on plaanis palju sõita autos või lennukis, siis tuleb kaaluda ka sobiva reisipistikute valikut, et hõlpsalt saaks laadida oma elektroonikaseadmeid.

LODŽISTIKA MATERJALID
Kindlasti tuleks kaasa võtta ka teie reisipäevik, fotoaparaat, laetud akud, kaardid, kuid võib kaaluda ka mingit programmi või raadioside seadet, mis aitab säilitada kommunikatsiooni väljaspool oma riiki.

Lõpetuseks, mida rohkem te ette valmistate, seda suurema tõenäosusega saate oma reisist täieliku rahulolu. Kasutage neid näpunäiteid, et tagada parim ja tõhusaim pakendamine oma järgmiseks reisiks. Olge valmis muutusteks ja olete kindlalt reisiks valmis.