Nullkulu

Nullkulu

mida rääkida tüdrukuga?

“Kuidas vestelda tüdrukuga – nõuanded meestele”

Vestlus vastassooga võib olla koormav ja närvesööv kogemus, eriti kui olete häbelik. Vestluse alustamine tundmatu tüdrukuga võib olla väljakutse kogemus. Kuid pole põhjust muretseda, sest käesolevas artiklis anname teile nõuandeid ja soovitusi, kuidas paremini vestelda tüdrukuga.

Saatke õige sõnum
Kui alustate keskkonnas, kus on raske inimestega suhelda, saadate välja vale sõnumi. Oluline on leida keskkond, kus olete mugav ja rahulik. See võib olla baar, kohvik või huvi korral üritus, kus ühendate end teiste inimestega ja lood sarnasuse.

Hoidke vestluse käigus silmsidet
Kui soovite näidata, et olete tõeliselt huvitatud, hoidke silmsidet. Lisaks loob see vestluskaaslasega tugevama ühenduse.

Kuulake rohkem, rääkige vähem
Kui kuulate rohkem, näitate, et olete huvitatud ja austate teise inimese arvamust. See aitab teil lisaks saada taustateavet vestluskaaslase kohta ja liikuda järk-järgult üle uuele teemale, ilma et see järsku katkeks.

Esitage huvitavaid küsimusi
Huvitavad küsimused aitavad teil vestlust juhtida ja samas ka viia teid kursis vestluskaaslase mõtetega. See võib sisaldada küsimusi nende töö, hobide, reisiplaanide, lemmikmuusika või muu jaoks, mis teile ja teie võimalikule partnerile huvi pakub.

Analüüsige oma kehakeelt
Kõik, mida teete – teie kehakeel, kehahoiak jne – võib anda edasi emotsionaalseid signaale, mis võivad mõjutada vestluse dünaamikat. Ole loomulik ja lõdvestunud, veendudes, et teie kehakeel vastab sellele, mida ütlete. Samuti peate jälgima teise inimese kehakeelt, et näha, mida nad tegelikult ütlevad.

Rääkige endast
Mõnikord võib teie isiklik lugu aidata teisele inimesele tõelist kaasatust saavutada. Rääkides oma huvide ja hobide kohta, näitab teine inimene olulist teavet, et teda rohkem tundma õppida.

Looge lõbus ja lõdvestunud õhkkond
Vältige tõsiseid vestlusi ja hoidke meeleolu lõbusana. Kasutage nalja ja huumorit, et teineteist lõdvestada. Selline õhkkond aitab mugavalt ka oma mõtted ja ideed avaldada.

Ole avameelne
Kui te kannate oma südant varrukatel, võib see aidata teil olla avameelsem. Teine inimene võib tulla teie juurde ka samasuguste probleemidega ja kui olete avameelne, siis aitab see kaasa ka tema avameelsele suhtumisele.

Aeg-ajalt looge vaikus
Võib juhtuda, et vestlus liigub vales suunas või ei anna piisavalt aega mõtlemiseks. Nendel juhtudel on oluline välja kirjutada vaikus, mis võimaldab teisel inimesel ka oma mõtteid väljendada ja end tundma panna.

Kokkuvõte
Tüdrukuga vestlemisel on vähe põhimõtteid ja isiksuses erinevused võivad neid tõlgendada erinevalt. Lõppkokkuvõttes pole oluline, mida te öeldes ütlete, vaid pigem see, kuidas seda öeldakse. Oluline on jälgida kehakeelt, hoida silmsidet ja olla rahulik ning loomulik, sest see loob põhja edukale vestlusele.