Nullkulu

Nullkulu

mida piknikule kaasa võtta?

Mida Piknikule Kaasa Võtta: Kõik, Mida Sa Peaksid Teadma

Piknik on suurepärane idee, et veeta aega pere ja sõpradega. Kosutav keskkonna vahetus ja koosolemise mõnus õhkkond teeb päeva meeles pidamist väärt. Kui oled alustamas oma järgmise piknikuga, siis on õige aeg valmistuda ja teha kindlaks, et kaasa võtad kõik, mida vajad, et veeta suurepärane päev.

Esimeseks sammuks on otsustada, kus soovid oma piknikku pidada. Kas valida rannik, park, mets, terrass või oma hoovi? Kui asukoht on valitud, siis on aeg valida, mida kaasa võtta. Alustame kõige elementaarsematest asjadest.

Riietus ja jalanõud

Vaatamata sellele, kus plaanid oma piknikku pidada, vajad korralikke jalanõusid. Tippudega kergetel tennistel on kulumiskindel talla profiil ja mugavus pikaks ajaks.

Riietus peaks olema tiheda kudega, et takistada putukate sissepääsu. Kuid samas võiksid valida mugava riietuse, milles saate nautida tegevusi, ilma et tunneksid end liikumises takistatuna.

Päikeseprillid ja päiksekreem

Kui plaanid piknikku päikeselisel päeval, on oluline kaitsta end päikese eest. Päikesepaiste võib põhjustada nii nahavähki kui ka päikesepõletuse ebamugavust. Päikesekaitsekreem on kohustuslik, võttes kaasa ka peakatte ja päikeseprillid.

Sääsetõrje või putukatevõrk

Kui su plaanis on piknik pidada metsas või rabas, pead olema teadlik putukahammustuste ohtudest. Sääsetõrjevahendid ja putukatevõrgud aitavad tagada, et sa ei saada pikniku ajal liiga palju tundeid.

Infused veepudelid, kohvi- ja tee termos

Iga piknikuvõõras vajab mineraalvett, annuseid kofeiini või lihtsat tervislikku rohelist teed või kuumi suppe. Infused vesi valmistatakse vaarikate, ananassi, kurkide, sidruni ja ingveriga. Terve päeva jooksul võibolla kõhu isu ja janu tantsivad koos, ja seega soovitame ka varuda puuvilju.

Söögitarbed ja söögiriistad

Parimad söögiriistad ja nõud on sügava servaga taldrikud, suured tassi. Kaasa võtke ka puidust lusikaid ja kahvleid, eriti kui plaanite süüa salateid ja puuvilju. Veel oluline on terav noa, pudeliteavajate jne kaasa võtmine.

Toidu jaoks vajalikud lisatarbed

Kuna pikniku valmistamine võib tähendada palju toitu, siis tuleb olla kindel, et kõik vajalik tarvikud on kaasas. Eraldi võib tarvis minna kaasa võtta kärjega kaaneklaasi, erinevaid suurusi kilekotte, lusikaid, nuga, slaiditopsid ja salatikarpe jne.

Istmed ja Lauad

Sobiva laua ning toolide puudumisel on oluline kaasa võtta matid või kombineeritud piknikuala padi v kalts. Et nautida värskeid roogasid, on vaja ka alust, portaablset lauda või kandiku, mida saab küljele panna.

Tegevused piknikulistele

Pikniku esmane eesmärk on aja maha võtmine ja reaalajas suhtlemine. See on aeg, kus unustada nutitelefonid ja seltskonnas lõõgastuda. Kui aga plaanite jääda kauemaks alale, võite mõelda ka paar tegevust. Näiteks matk, jalgrattasõit, väike jalgpall võrkpalli või jalgtennisega seda pingevabalt.

Kokkuvõtteks

Piknik on suurepärane viis pere ja sõprade jaoks aja veetmiseks. See on hea võimalus nautida päikeselist ilmaga, kaunil maastikul, uskumatute toitudega ning ilusate vestlustega koos olles.

Ülaltoodud nimekirjas on vaid mõned näited sellest, mida peaksite piknikule kaasa võtma. Mida rohkem te oma kinnisidees olete ja mida paremini valmistute, seda parem on tulemus ja teie nauditav päev väljaspool kodust miljööd! Lõbus piknik, ärge unustage külma veepudelit, pehmeid patju kitsal mättal ja suurt naeru koos!