Nullkulu

Nullkulu

mida osta vietnamist?

Mida osta Vietnamist: Reisi nõuanded ja soovitused

Vietnam on piirkond, mis on täidetud rikkaliku kultuuriga, imeliste vaatamisväärsuste ja turismiatraktsioonidega. Kui plaanite Vietnamisse reisida, siis on see artikkel just teile. Loe edasi, et saada parimaid näpunäiteid selle kohta, mida Vietnamist osta.

Vietnam Kultuuriline Kaubandus

Vietnami traditsiooniline käsitöö on tuntud kogu maailmas, eriti siiditekstiilide, keraamika, bambusest valmistatud toodete ja käsitsi punutud korvide poolest. Peamised kohad, kus neid tooteid osta saab, on kohalikud turud ja kohvikupoes, eriti maapiirkondades. Selles valdkonnas on Dragon Bridge Night Market ja Dong Xuan Market kindlasti piirkonna kõige tuntumad kaubanduskeskused.

Vietnami Kodutehnika

Vietnami kodutehnika tööstus on hiljuti kogenud kiiret kasvu. Vietnami tehnoloogiaturg pakub laias valikus koduelektroonikat, eriti nutitelefonid, tahvelarvutid ja sülearvutid. Panasoniciga liituvad ka kohalikud oem-id, mis töötavad välja kvaliteetseid, kuid taskukohaseid tooteid, näiteks LG, Samsung ja HTC. Vietnami populaarseimad kohalikud elektroonikakauplused on khuyenmaicantho.com, cellphones.com.vn ja thegioididong.com.

Vietnami Toit ja Joogid

Kui olete Vietnamis, on toit kindlasti asi, mida proovida. Vietnami toit on tuntud oma värske ja ainulaadse maitse poolest. Nii et kui oled kokakunsti ja toiduelamuste armastaja, on Vietnami turistidele palju valikuid. Populaarsed Vietnami toidud on phở (nuudlisupp), bánh mì (võileib), cơm tấm (katku sushi) ja bánh xèo (küpsetatud riisikook).

Vietnami toidukultuur hõlmab ka jooke. Kohv on kindlasti üks Vietnami kõige levinumaid jooke ning see on ka kõige erilisem. Kuid lisaks kohvile on Vietnamis ka palju muid jooke, näiteks puuviljamahlad, bia hoi (kohalik õlu) ja ca phe trung (munaga kohv). Nii et kui olete jookide nautimise armastaja, võite kaaluda nende proovimist.

Vietnami Kosmeetika

Vietnami turismiallikad on täis viiteid Vietnami kosmeetika populaarsusele. Vietnami ilutooted on tuntud oma looduslike ja orgaaniliste koostisosade poolest ning need sisaldavad sageli looduslikke õlisid ja ekstrakte, mis on pärit kohalikest taimedest. Vietnami maskid, kreemid, niisutajad, seerumid, geelid ja õlid on saanud parima maine, pakkudes oma kasutajatele tõhusaid tulemusi. Vietnamis kõige populaarsemad kosmeetikabrändid on Missha, AprilSkin ja Innisfree.

Vietnami Tehnoloogilised Asjad

Vietnam on laias valikus tehnilisi tooteid. Teil on võimalus osta kohalikke või rahvusvahelisi kaubamärke, mida leiate erinevates elektroonikapoodides, turul või kaubanduskeskustes. Üks Vietnami levinumaid tehnilisi kaubamärke on Mobiistar. Ettevõte on kuulsaks saanud oma madala hinnaga smartphones, mida rahvas armastab. Teised populaarsed Vietnami kaubamärgid on FPT Elektronics, Viettel Store ja Techland.

Vietnami Artiklite Kokkuvõtteks

Vietnami külastamine on kahtlemata teie elu kõige unustamatum kogemus ja kui teete selle reisi, peate nägema ja proovima nii palju asju kui võimalik. Me loodame, et meie artikkel on aidanud teil otsustada, milliseid kingitusi osta. Nii et seadke end sisse, olge ettevaatlik ja nautige reisi kõige paremini!