Nullkulu

Nullkulu

mida osta türgist?

Mida osta Türgist: Kõik, mida peate teadma ostmiseks Türgis

Türgi on maagiline sihtkoht, mida võib leida Vahemere ääres. Riik on rikas turismiatraktsioonide ja võluvate vaadete poolest, kuid tänapäeval on Türgi ka kaubanduskeskus. Kui plaanite reisi Türgisse või soovite teada, mida osta Türgist, olete õiges kohas. Türgis võib leida kõike alates suveniiridest ja käsitööst kuni tuntud rõivabrändide ja tehnoloogiaseadmeteni. Lugege edasi, et teada saada, kust osta ja mida osta Türgis.

Turu orientatsioon Türgis

Türgis on kaubandusturg kasvanud märkimisväärselt viimase kümnendi jooksul. Turud on populaarsed turismiatraktsioonid ja kohalikud kohtumiskohad, kus enamus turiste käib ostlemas. Turud on hinnastatud nagu tavalised poed ning tooted on kauba välja pandud nähtavale, et kliendid saaksid valida. Reisides Türgis, ei saa te oma ostureisi lõpetada enne, kui olete käinud kohalikul turul. Kui otsite parimat hinda ja ehtsat Türgi kogemust, siis peaksite külastama järgmisi turge.

Kapalıçarşı (Grand Bazaar)

Kapalıçarşı on üks suurimaid turge Türgis. Turul on üle 3,000 poe, kus müüakse ehteid, kuld- ja hõbedatooteid, vaipu, kangaid ja palju muud. Tänu oma suurusele võib turul eksida, seega on soovitatav jälgida kaarti. Kapalıçarşı on ideaalne koht, kus osta meeneid ja suveniire mälestuseks oma Türgi reisilt.

Spice Bazaar (Egyptian Bazaar)

Spice Bazaar on tuntud ka kui Egiptuse Bazaar ning on samuti üks Türgi populaarsemaid turge. Nagu nimigi viitab, müüvad kaupmeestele sealt saadavad vürtsid. Siiski leiate turult ka käsitöötooteid, peibutisi, nuuskpiibu ja muud.

Mida osta?

Türgis on saadaval nii palju asju, et võib kaotada arusaama, mida osta. Siin on mõned populaarsed kaubad, mida saate oma ostukorvi lisada.

Vaibad ja kangad

Türgi vaipu peetakse maailma parimateks. Nende heegeldamine ja disainid pärinevad tuhandetest aastatest tagasi. Türgis on saadaval erinevat tüüpi vaipu ja kangaid. Lõuend, köögi- ja muud tüüpi kangad on Türgi populaarsed ostud.

Makaronid

Türgi makaronid on traditsioonilised naljad, mis on valmistatud nisujahu, veega ja munadega. Türgi makaronid on saadaval erinevate kujundite ja maitsetega. Makaronid on head snäkid ja suveniirid.

Ehted

Turuliud ja muud hõbekorvide kaupluste valmistatud ehted on Türgi stiilis ning sobivad erinevatele stiilidele. Türgi ehted on valmistatud hõbedast või kullast, kusjuures kaunistuseks on erinevad kivid ja graveeringud.

Rõivad

Türgi on tuntud kvaliteetse rõivatööstuse poolest. Sealt võib leida erinevaid rõivabrände ja tööstust, mis valmistab kvaliteetseid riideid. Turud pakuvad suurepäraseid pakkumisi ning eriti hooajavälisel ajal on võimalik leida suurepäraseid hindu.

Elektroonika

Türgi on leidnud oma koha elektroonikasektoris ja sealt võib leida palju tehnikat ja elektroonikat. Türgi tehnoloogiatööstus on suurepärane ja konkureerib paljude rahvusvaheliste brändidega. Kui soovite parimate hindadega seadmeid osta, peaksite külastama Isiklali kaubanduskeskust – suurimat kaubamaja Istanbulis.

Järeldus

Türgi on täis võimalusi ja kaubandusturismi. Nendel päevadel on Türgi ja Istanbul muutunud populaarseks sihtkohaks neile, kes soovivad ringi liikuda ja osta kingitusi. Olgu tegemist vaibade, meenete või elektroonikaga, Türgi on koht, kus leiate oma leidude valiku. Kasutage eelnevaid nõuandeid Türgis ostlemiseks. Oleme veendumusel, et leiutate midagi erakordset ja kogete parima ostukogemusi.