Nullkulu

Nullkulu

mida osta tuneesiast?

Mida osta Tuneesiast?

Eelmine aasta oli väga keeruline ja stressirohke. Kõik me soovime rutiini ja argielu vahetuseks minna mõneks ajaks puhkama. Tuneesia on üks populaarsemaid sihtkohti Euroopa inimeste seas, kuna sealne kliima on sobiv aasta läbi reisimiseks ja üsna vähe kulukas.

Kui oled oma järgmist reisi planeerimas, siis jälgi kindlasti meie soovitusi, mis aitavad tuua välja Tuneesia parimad omadused.

Tuneesiast leidub igale maitsele midagi

Tuneesias on liiva-, kiviklibu- ja kivirannad, mis kõik on külastajatele avatud aasta läbi. Sealne ilm on üsna stabiilne, ulatudes keskmiselt 30 kraadini suve ajal, kuni 14 kraadini talvel. Selle tõttu on Tuneesia ideaalne reisisihtkoht aastaringseks külastamiseks.

Tuneesia on rikkalik kultuuri- ja ajaloopärandi poolest, mida tasub kindlasti külastada, kui soovid teada rohkem selle maa kohta. Lisaks sellele on seal mitmeid ajaloolisi vaatamisväärsusi, nagu näiteks Punicilaevade Muuseum, Carthage Rooma thermadest ja Monastiri Ribat, mis on enam kui 1000 aastat vana kindlus.

Samuti avastad Tuneesiast imelisi maitseid, nagu olmemajapidamisest pärinevad maitsvad ja värsked toidud, magusad datlid, must pärlitrühvliõli, haloopibiis (karpkala grilli ananassi kohal), samuti mitmed eriti maitsvad road, nn Meze, mis on laias valikus hõrgutisi.

Viimane asi, mida sa Tuneesiast saad, on rikkalik linnuloomastiku-maastik. Tunudc eis leidub mitmeid loodushoidlaid, mis pakuvad külalistele erinevaid turismivalikuid, nagu safarid, rõivamajapüügied. ja matkad.

Kui su plaan on külastada Tuneesiat, siis tuleb enne reisi mõelda, mida osta ja mida mitte.

Mida osta Tuneesiast?

Kui reisid algab, siis oled arvatavasti oma reisikohvri pakkimisega hädas ja isegi paines, nii et enne reisi tuleks mõelda, mida sa osta, kas taskukohast, mitte tomatist ja ohtu ei kujuta ning mida sa suudad ka tulevikus ära kasutada. Tuneesiast leidub palju asju, mis on suurepärased mälestused, kuid on parem valida just need, mis on sulle kasulikud.

Tunisi kirss

Kõige kuulsam magus suupiste Tuneesiast on sealse kirsi mahla lõhnav kirss, mis kasvab ainult Tuneesias. Seda tunnistavad ka paljud reisijad. Selle lisamiseks oma ostunimekirjale veenduge, et saate selle tuua tagasi turvaliselt.

Kirsside lihtne kojutoomine on võimalik ka pudelikujulises mahla kujul.

Med plaadid

Ostes Tuneesiast med-plaate, saate käsitööna valmistatud toote, mis on valmistatud paljude imelistest puuviljadest ja piimakokteilis medest. Selle magusa lisandiga müüakse ka kausipidiseid mede maitseaineid ja kohalikuga kaetud šokolaadi. Kui reisid suurema grupiga ja tunned pärast ostusid raskust, siis on parem osta jogurtimaid või toatemaid mahlaplaate, mida on kergemini toimetada.

Keraamika, käsitöö ja tekstiil

Suurepärane märk kohapealsete kunstiväärtuste poolest Tuneesiast annavad ka kohalikud keraamika ja tekstiilid. Käsitöö tehtud kohaliku päritoluga lõngast, sorteeri värve ja disaini. Kui sa sellest huvitatud oled, võid osta ka loomutekki. Teine võimalus, kuidas oma ost liste täita, on osta käsitööna valmistatud keraamilisi esemeid, nagu vaagnaid, pliite, kruuse, salve, dekoratsioone, traditsioonilisepitsi tehnika ja valmisateljeematerjale, ning miks mitte ka traditsioonilist riideese. Ja võtame endale aega, et leida sobiv tehnik: ei tohi kasutada naftavärve, kuna need kahjustavad mõnedel juhtudel keskkonda.

Seep

Tuneesia saadab nahaga ümbritsetud käsitöö aega. Mitmed kohalikud käsitöölised valmistavad oma käsitsi tehtud seepi, mis on valmistatud kohalikust oliiviõlist, süsi ja roosidest nõelavõõrgust, mis tundub randades üsna inspireeriv. Tuneesiast leidub palju erineva maitse, lõhna ja tekstuuriga seepi, mis toimivad tõhusalt nahahooldusvahendina ja samal ajal töötavad ka kena, traditsioonilise kingitusena.

Veini- ja veinimarjad

Kui sa soovid laiendada oma veinivalikut, siis on Tuneesia loodusliku merekeskkonna tõttu ideaalne maa see tugevama savimulla hea ja asetatud kohalikku härmatatud varieteteeti kasvatada. Lisaks sellele on seal ka marjamahlad, mida saab osta pudelites või purkides, tasub kasutada, kui vajad enne sööki lisamaitsestamist või seespoolseid tooteid.

Kokkuvõte

Tuneesia pakub mitmeid võimalusi korralikuks elamuseks ja palju kestvaid mälestusi. Tuleb mõelda, mida sa osta ja mida mitte, ning veendu, et oled valmis tagasi koju nii asjade kui põnevate kogemuste ja seiklustega. Ära unusta, et Tunesia on rikkaliku ajaloo ja kultuuripärandi poolest tuntud riik. Niisiis, kui reisid, on kindlasti ka väärtuslike asjade leidmine üks väärtuslike asjade leidmisest.

Nautige Tuneesiast rikkalikku kultuurilist ja ajaloolist pärandit, kohalike vaatamisväärsuste külastamist, võtta osa tunugu ja kalastamisest ja osta kaasa Soovi korral soovitud suveniirid ja maitseained, et mäletamisväärsed mälestused põlvest-põlve edasi anda.