Nullkulu

Nullkulu

mida osta poolast?

Mida osta Poolast: Ulatuslik juhend leidmaks parimaid tehinguid

Kui oled otsimas taskukohaseid hindu ja kvaliteetseid tooteid, siis ei leia sa paremat kohta kui Poola. Siin on kõik alates riietest kuni elektroonikani soodsam kui enamikes Euroopa riikides. Käesolevalt juhendilt leiad kõik vajaliku informatsiooni, mida sa peaksid teadma enne kui astud Poola kaubanduskeskusesse, et sind aidata teha targemaid otsuseid ning leida paremaid tehinguid.

Ostukeskus Krakowis, Millal ja Kuidas Külastada

Krakow on Poola suuruselt teine linn, olles rikas ajaloo ning kultuuri poolest. Siin leidub palju erinevaid ostukeskuseid, kus saad leida kõike alates rõivastest kuni toidukaupadeni. Suurepärane koht, kust alustada, on Ostrovia Shopping Center. Keskus mahutab ligikaudu 200 kauplust, mis pakuvad laias valikus tooteid. Külasta Krakowit suvel, et nautida parimat ostlemiskogemust, kuna siis on ka kaupluste lahtiolekuajad pikemad.

Leedu piiril asuvid kaubanduskeskused

Kui oled Vilniuse kandis, siis soovitame kindlasti külastada Maxima kaubanduskeskust. Siin saad osta kvaliteetseid tooteid väga soodsate hindadega. Leedu piiril seisavad kaubanduskeskused on ideaalsed, et leida kõik vajalik ühe korraga, kui soovite osta mitut sorti kaupu – rõivad, jalatsid, tehnika jm.

Shopping Targovishte kaubanduskeskus

Targovishte asub lõuna Poolas, Poola piiril ja sobib ideaalselt Bulgaaria naabritele, kuna siin on mugav osta. Targovishte kaubanduskeskus on suurim ostukeskus selle piirkonna linnades ja asub mugavas kohas – 15 minutit jalutuskäigu kaugusel linnakeskusest. Siin on palju erinevaid poode ning ostukeskustele mõeldud ala.

Tehnikapoed

Poola on kuulus ka kvaliteetsete elektroonikakaupluste poolest. Kui otsid uut mobiiltelefoni või tahvelarvutit, siis soovitame eelistada neid poode:

– Komputronik
– Media Markt
– Saturn

Need poed on korralikud ning neist leiab kindlasti just selle, mida vajad. Kui oled ostlemas elektroonikatooted, siis tasub kasutada kaubanduskeskuste kodulehti ning võrrelda hindu internetis, et leida just sulle sobivaim valik.

Rõivapoed

Mitmetest Poola piirkondadest leiate erinevate brändide teise valikuid: H&M, Reserved, Zara jne. Lisaks on olemas ka Poola enda brände, nagu CCC, Solar ja House.

Kokkuvõtteks

Poola on suurepärane koht, kust soodsa hinnaga osta kvaliteetseid tooteid. Kui teed endale esmalt selgeks, millisest tootest huvitatud oled ning leiad sobiva kaubanduskeskuse, siis leiad kindlasti just selle, mida vajad. Olge hoolsad, kuidas ostate, sest erinevad poed võivad pakkuda erinevaid hindu. Me soovitame võrrelda hindu enne, kui otsuseni jõuate.

Muide, Poolas on keskmiselt 12% madalam käibemaks kui Eestis, mis tähendab, et teie ostud võivad olla isegi 12% odavamad!