Nullkulu

Nullkulu

mida kirjutada kaardile?

“Mida kirjutada kaardile” – juhend kliendi ostukogemuse parandamiseks

Kliendi ostukogemuse parandamine on kaupmeeste jaoks alati prioriteet number üks. Üks oluline võimalus, kuidas seda saavutada, on kaupluse planeerimine ja organiseerimine. Kaart on suurepärane tööriist, mida saab kasutada selleks, et anda klientidele täielik ülevaade teie kauplusest ja selle erinevatest osadest. Kaart saab mängida olulist rolli ka klientide suunamisel ja produktiivse veetmiskogemuse tagamisel. Seepärast on oluline, et kaart oleks disainitud võimalikult efektiivselt, et klientidel oleks võimalikult mugav ja lihtne seda kasutada.

Kasuta erinevaid tüüpe pealkirju

Kasutades erinevaid tüüpe pealkirju, saate oma sisu organiseerida ja parandada selle loetavust. Siin on mõned näited, kuidas saaksite oma artiklit pealkirjastada:

Miks on kaart tähtis ja kuidas seda kasutada saab?
Kuidas saab kaart aidata klientidel oma ostukogemust paremini nautida?
Milliseid erinevaid liike kaarte on võimalik kasutada teie kaupluses?
Kuidas saab kasutada digitaalset kaarti, et klientide ostukogemust paremaks muuta?
Millised on mõned küsimused, mida peaks mõtlema enne, kui alustada kaardi loomist tulevaks hooajaks?

Muuda oma sisu lihtsalt mõistetavaks

Kirjutades oma artiklit, on oluline, et see oleks lihtsalt mõistetav. Kuna kaart on vahend, mida võivad kasutada kõik kliendid, olenemata nende vanusest või haridustasemest, peaks teie kirjutis olema lihtne ja arusaadav. Soovitav on kasutada lihtsat sõnavara, lühikesi ja selgeid lauseid ning mitte kasutada liiga keerulist või spetsialiseeritud sõnavara.

Väljenda ennast loomulikult

Lisaks sellele, et sisu peaks olema lihtsalt mõistetav, peaks see ka väljendatud olema nii loomulikult kui võimalik. Siin on mõned näited asjadest, mida võite tähele panna kirjutades:

Rääkige kohati ka kõnekeelselt, et avada lugejate huvilist arusaama.
Ärge kasutage mitme keerulise sõnakombinatsiooni teostamisel.
Kasutage nii aktiivset kui passiivset häält.
Kui olete raskustega võitlemas, proovige seda selgitada piltide või analoogiate abil

Keelekasutuse ja SEO koostoime

Tugev funktsionaalsus kirjutamises on võimalus kasutada võimalikult laia sõnavara. Artiklite esile nükkamiseks otsingumootoris tuleb siiski arvestada ka otsingumootorite oodata. Järgnevalt mõned soovitused selle osas, kuidas kirjutada nii, et lugejad saaksid aru ja teie sisu motiveeriks tõusma otsingumootorite vaates:

Kasutage vähemalt pea otsingumootorites levinud sõnu.
Hoidke oma meta kirjeldused lihtsa ja selge.
Pange tähele vahelehte pealkirjadele.
Tehke ingliskeelne pealkiri, mis sobiks välpool Eestit.

Järeldus:

Kaardid on võimsad tööriistad, mida saab kaupluste korraldamisel ja kujundamisel kasutada. Need ei aita mitte ainult klientidel leida, mida nad otsivad, vaid tagavad ka hea kogemuse. Kui kasutate seda õigesti, võib see aidata suurendada teie kaupluse müüki ja kasumit. Loodetavasti aitasid need näpunäited teil paremini aru saada, kuidas kaarte luua ja kuidas neid tõhusalt kasutada. Kui teil on muid soovitusi, kuidas kaarte paremini kasutada, jätke oma kommentaar selle artikli alla. 🙂