Nullkulu

Nullkulu

mida kinkida esimesse klassi minejale?

Mida kinkida esimesse klassi minejale: Sajandi kingitused

Kui teie laps hakkab esimesse klassi minema, on see suur sündmus kogu perele. Pole tähtis, kas laps on juba lasteaias käinud või mitte, esimesele koolipäevale minek pakub nii elevust kui ka ärevust. Sellega seoses on levinud tava kinkida noortele koolilastele midagi meeldejäävat – aga mida siis tegelikult kinkida? See artikkel annab nõu, millised kingitused on sel aastal eriliselt populaarsed ning aitab teil teha õige valiku.

Sama vana asi uues kuues: Tavaliste kingituste alternatiivid

Kui mõelda esimesse klassi mineva lapse kingituse peale, siis on peaaegu kindel, et esimene asi, mis pähe tuleb, on koolitarbed. Aga mõelge natuke sügavamalt – kas tavaliste koolitarvete asemel poleks parem kinkida midagi, mis aitaks lapsel koolis kohaneda või mida ta saaks tõesti kasutada ka väljaspool kooli? Siin on mõned soovitused:

Raamatud: Raamatud on alati tervitatavad kingitused ja võite kindlad olla, et õpikutest ja töövihikutest väsinud silmad leiavad puhkust lugude, seikluste ja fantaasiate maailmas. Minge raamatupoodi ja valige midagi sellist, mida teie laps võiksid armastada.

Sporditarbed: Koolitundide vahel peaks lapsel kindlasti olema aega mängimiseks. Kui teie laps on näiteks juba mõnda aega jalgpalli harrastanud, siis võiksite talle kinkida uue palli või jalanõud. Või proovige hoopis midagi uut – võimlemispaela, võrkpalli, hularõngast… Saate kindlasti midagi leida, mis teie lapsele meeldiks.

Nutiseadmed: Sa pole ilmselt oodanud seda soovitust, aga nutiseadmed võivad olla suurepärased kingitused. Hästi valitud nutitelefon, tahvelarvuti või mängukonsool võivad olla kasulikud mitte ainult koolis, vaid ka igapäevaelus.

Tervislikud suupisted: Koolis võib tervisliku toidu leidmine olla keeruline. Kui teie laps kipub ostma koolikohvikust ebatervislikke snäkke, võiksite proovida talle ka ise koduseid või poest ostetud tervislikke suupisteid kaasa pakkida. See võib olla ka väike kingitus, mis tõesti muudab teie lapse päeva.

Olge loovad! Pidage meeles, et see kingitus on pigem toetamise, julgustamise ja erilise märgina mõeldud, seega ärge jääge kinni tavalistesse valikutesse.

Mida esimesse klassi mineja ise kingiks?

Kui laps ikka veel ei tea, mida ta tahaks kingiks saada, siis ärge muretsege – see on üsna tavaline. Siiski on aeg-ajalt tõeliselt kasulik küsida otse koolijütsilt, mida ta tahab. Ta peaks olema piisavalt vana, et mõelda enda soovide peale ja jagada neid teile. Kui see on suur üllatus ja laps ei tea ka ise, mida ta tahaks saada, siis püüdke mõelda mõnele asjale, mis täiendaks teie lapse huvisid ja hobisid.

Mõningad soovitused ostjatele

Kuidas valida õige kingitus, mida esimesse klassi minejale kinkida? Siin on mõned nõuanded, mida peaksite meeles pidama:

Öelge, et sa oled uhke: Laps peaks tundma, et olete teda toetamas ja et ta on midagi suurt saavutanud peale kooli astumise.

Kaaluge koolivajadusi: Kui te olete otsustanud kinkida midagi koolialasega seoses, siis vaadake üle, mida kool juba pakub ja mida mitte. See aitab teil osta midagi, mida õpilane tõesti kasutada saab.

Mõelge lapse huvidele: Kas laps on spordis, muusikas, kunstis või midagi muud? Kui jah, siis üritage seda mõista, et saaksite valitud kingitusega täiendada tema hobisid.

Keskkonnasõbralikud valikud: Püüdke valida midagi, mis oleks keskkonnasõbralikum kui tavalised koolitarbed. Näiteks võiksite kinkida taaskasutatavat joogipudelit, keskkonnasõbralikku koolikotti või muud taaskasutatavat koolitarvet.

Lugege arvustusi: Enne kui ostate mõnda kingitust, lugege arvustusi, veendumaks, et see on kvaliteetne ja vastab teie ootustele.

Lõplik märkus

Kooli minemine on suur muutus lapse elus ja esimese klassi minek on üks nendest momentidest, mida ei unustata kergesti. Õige kingituse valimine võib aidata esimest kooliaastat meeldejäävamaks teha ja teie lapse kohanemist kooli uue eluga toetada. See kingitus on märk teie lapsele, et olete teda toetamas. Valige hoolikalt – nii et teie laps tunneks tõelist armastust ja hoolivust.