Nullkulu

Nullkulu

mida kinkida 1 klassi minejale?

Mida Kinkida Klassi Minejale – Parimad Ideed ja Soovitused

Kooli algus on suur sündmus iga lapse elus. Palju uusi õpilasi alustab sel aastal esimest klassi. Sageli on veel lapsevanematel raskusi selle otsustamisega, mida lapsele kinkida. Meie artiklis anname mõned head ideed ja soovitused selle kohta, mida kinkida klassi minejale.

Uus seljakott

Esimese klassi minek tähendab tihti ka uue seljakoti vajadust. Seljakott on lapse igapäevane kaaslane ja teeb ka koolitunnid mugavamaks. Vali seljakott vastavalt lapse soovidele ja eelistustele, olgu selleks siis multikategelased, loomad või mõni muu huvitav muster.

Kaunis kirjatarvete komplekt

Kirjutamine on väga oluline oskus, mida peab juba esimeses klassis õppima. Kirjatarvete komplekt on tore kingitus, mis aitab lastel oma huvi kirjutamise vastu säilitada. Kui valid kirjatarvete komplekti, siis pööra tähelepanu selle vastupidavusele ja kvaliteedile – kas see sobib ka pikemaks kasutamiseks.

Kehakinnituseks mõnus ja tervislik snäkipakk

Koolipäeva jooksul on raske vastu pidada ilma korraliku kehakinnituse või snäkita. Kinkides lapsele mõnusa ja tervisliku snäkipaki, saad olla kindel, et ta saab koolipäeva ajal energiat ja jõudu.

Lõbus puzzle, pusle või mäng

Mängud on põnevad ja kasulikud kingitused, millega saab lapse õppimist sujuvalt toetada. Vali sobiv mäng vastavalt lapse vanusele, huvidele ja oskustele.

Sportlik vahvli rula

Sportlikkus on tähtis ja koolipäevade lõpetamine vahvlirulli abil annab lapsele alati midagi, mida oodata. Uus rula on hea kingitus, mis innustab last ka liikuma, koos sõprade või perega aega veetma.

Liitium-ioon aku, kasulik lahendusele nutikas perele

Teame, et kooliülesannete juures on tänapäeval digitaalne maailm laialdaselt kasutusel. Lapse kohustus on jätta nutiseadmed päevaks laadima ja õhtuks peaksid olema seadmed jälle kasutusvalmis. Liitium-ioon aku on nutika pere jaoks mõeldud kingitus, mis aitab vältida igasuguseid laadimisprobleeme.

Puidust klotsikomplekt

Puidust klotsikomplekt on igavene lemmik kingitus. Laps saab ise oma fantaasiat kasutada ja klotsidest ehitada mida iganes ta soovib.

Lõbus meisterdamis- ja joonistuskomplekt

Lapsed armastavad joonistada ja meisterdada. Meisterdamis- või joonistuskomplekt on hea kingitus lapsele, kes oma kätega midagi valmistada soovib. Pööra tähelepanu komplekti kvaliteedile ja jätkusuutlikkusele, nii võib-olla leitakse midagi, mis ka teiega edaspidi koos pikka aega vastu peab.

Põnev raamat

Raamat mõjub alati inspiratsiooni saamiseks hästi. Raamatuga saab veel rohkem arendada lapse kujutlusvõimet ning sellest saab inspiratsiooni leida oma elu jaoks. Vali raamat vastavalt lapse huvidele ja vanusele.

Loodame, et leiad endale sobiva ja nutika kingituse, mis paneb last vaimustuma. Oluline on oodata ja alati otsida õiget hariduslikku ja lõbusat tasakaalu.

Kokkuvõtteks võib öelda, et lapsele kingituse valimine on iseenesest tore kingitus, mida lapsevanemad saavad endale lubada. Kasuta oma kujutlusvõimet, leia midagi sobivat ja nautige kingituste jagamist lapsega!