Nullkulu

Nullkulu

kus süüa rakveres?

Kus Süüa Rakveres: Leiad Siit Parimad Einestuskohad

Traditsiooniline eesti toit võlub kõiki, kes seda proovivad, pakkudes unustamatuid maitseelamusi. Eesti põhilinnas Tallinnas on raske leida restorani, mis pakuks rahvuslikke roogasid tippkvaliteedis, kuid Rakveres on asi hoopis teine. See väike linn asub umbes tunniajase autosõidu kaugusel Tallinnast ning pakub rohkelt söögikohti, kus võimalik nautida eestlaste hõrgutavaid toite. Siin on mõned parimad restoranid, kuhu minna, kui soovid proovida traditsioonilist eesti toitu.

Restoran Bodro
Bodro pakub parimaid eesti roogi, tervislikus, kaasaegses ja mugavas atmosfääriskui kauni vaatega Peetri kiriku tornile. Lisaks traditsioonilistele roogadele pakuvad nad ka tervislikke taimetoidu ja mereandide valikuid. Bodro on ideaalne einestamiskoht lõunaks või romantiliseks õhtusöögiks, kus saab nautida valgusküllast saali ja tervitatavat teenindust.

Restoran Donna Rosa
Donna Rosa restoran on traditsioonilise Itaalia köögi kõrval mõlemad hinnatud ka Eesti toitude poolest. See hubane söögikoht on parim koht erinevate soodsa hinnaga toitude avastamiseks.Rahvuslikud road on esindatud näiteks lambapraekarreega, savukala supi ja kiluvõileivaga. Restorani peakokk pakub ka omaloomingulist hõrgutist, mille maitseelamus on tõesti hindamatu.

Restoran Munga Päevakeskus
See kohvik pakub oma külalistele üle Eesti tuntud toite. Munga pakutakse talupoja hommikusööki koos hapukapsa ja tupenny kartuliga, suppe (näiteks hernesupp ja seljanka), praade (näiteks sealiha praad ja jahimehe pada). Aga toidud pole ainsad asjad, mis siin muljetavaldavad. Restorani sisesviit on ka inspireeriv, kohe kaasaegses parimate sisekujunduse ja kaunite parandustega. Selline keskkond loob mõnusa atmosfääri, kus saab rahus roogasid nautida.

Põhjaka Mõis
Põhjaka Mõis pakub kohalikele ja rahvusvahelistele külalistele hõrke maitseid ümbritsevalt diivanilt valgusküllase ja läbimõeldud saali muljetavaid vaateid. Köögis ilmestavad peakokk Ranno Paukson ja tema meeskond parimaid kohalikke hooajaalaseid kvaliteettooraineid nii Eestist kui mujalt. Kindlasti on see koht, kus tasub einestada nö “ühekordse suurte väljaminekuga” ehk firmapidudel, eksklusiivsema õhtusöögi või erilise sündmuse puhul.

Restoran Fii
Fii restoran on rahvusvahelise köögiga, mis pakub traditsioonilisi roogi, kuid igaühel omal moel (näiteks neljapealine kuldkala – sügiseselt grilllitud puravikuga). Nende toitude hulka kuuluvad supid, soojad road ja magustoidud. Restoran on täis soojust ja rõõmu, mõeldud kohtumisteks, lõdimisteks, kohtades, kus kohtuda sõpradega taas üles. Ära unusta proovida pudelit Fii maja veini – see suurepärane vein valmistati spetsiaalselt Fii jaoks.

Kokkuvõtvalt on Rakveres hulgaliselt valikut erinevatesse einestamiskohtadesse, kus nautida Eesti kodakondsuse hõrgutavaid pilte. Kõige usaldusväärsemad restoranid pakuvad maitsvaid ja kaasaegseid roogasid sõbralikus atmosfääris ja ainulaadsetes kohtades. Kindlasti leiate nendest soovitustest oma lemmiku!