Nullkulu

Nullkulu

kus süüa narva jõesuus?

Kus süüa Narva-Jõesuus – avastage selle imelise linna maitsva toidu kultuuri saladused.

Narva-Jõesuu on mereäärne kuurort linn, mis asub Narva linna lähistel. See on tuntud oma imeliste rannajoonte ja kuuma veega allikate poolest. Sellel linnal on pikk ajalugu, mis ulatub tagasi XIV sajandisse, kui seal asus muistne Burtnieki kindlus. Tänapäeval on Narva-Jõesuu tuntud selle imelise kohaliku toidu poolest, mis on inspireeritud selle linna kultuurilisest pärandist. Selle artikli abil saate avastada kõik parimad söögikohad Narva-Jõesuus.

ДУМАЛЬСКИЙ манор

Думальский манор – asub kohas, mis oli kunagi kuulus Dago mõisa koht. See paik pakub külastajatele maitsvaid kohaliku köögi valikuid kaasaegses hubases keskkonnas. Restoran pakub prantsuse ja vene köögi klassikalisi roogasid, mis on kaasaegsema puudutusega. Kõige parem on proovida punases veini hautatud punaseliharoogasid ning proovida ka selles restoranis valmistatud kala.

Restoran OCEAN

Restoran OCEAN pakub külalistele kohaliku mereandide valikut. Siin saate maitsta mis tahes mereande, mida võite ette kujutada – homaar, krabi, austri, merekarpe ja kalmaari. Restoran asub otse mereääres, nii et saate nautida oma toitu samal ajal, kui kuulate lainete kohinat. Soovitame kindlasti proovida mereande pimedas leivas, mis on üks nende menüü staarrõogadest.

Restoran LA PERLA

Restoran LA PERLA on Narva-Jõesuu vanim restoran, mis on tegutsenud juba rohkem kui 90 aastat. Neid on alati tuntud kohaliku toidu rikkaliku ja mitmekülgsena. Restorani menüüst leiate kohaliku traditsioonilise rooga, näiteks Pelmeenid, mis on üks Eesti rahvuslikke toite. Soovitame proovida nende toite nagu Ungarilaadne sealihapaja, sest just see roog on neid teinud eriti populaarseks.

Pubi PETŠORO

Pubi PETŠORO pakub Narva-Jõesuu kohalikumaid õllesid. Pubi asub jõesuu linnas, mis on kohaliku kalaturu lähedal. Kohalik kalaturg pakub suurepäraseid mereande, nii et petšoro pakub oma külalistele laia valikut kohalikke meretoite ja suurepäraseid jooke. Soovitame kindlasti proovida kohalikku õlut ja kohalikku karukala praadi.

Restoran GAID

Restoran GAID pakub külastajatele mitmesuguseid rahvuslikke roogasid, mis on inspireeritud Venemaal ja Ukrainas leiduvatest traditsioonilistest retseptidest. Restoran asub kuurortlinna keskuses ja on nii kohalike kui ka turistide seas väga populaarne. Soovitame proovida nende valmistatud borši ning ka nende viinamarjasoolatud lihapallikesi.

Kokkuvõte

Nagu näete, on Narva-Jõesuu parimates restoranides toidu kultuur rikkalik ja mitmekesine, kusjuures kohalikud mereannid ja traditsioonilised road on täielikult esitatud. Saate külastada kõiki ülaltoodud söögikohti ning saada tõeliseks üllatuseks enda jaoks, kui hämmastav võib olla unustatud Eesti linnade restoranide kultuur.
Viimane kuid mitte vähem tähtis, Narva-Jõesuu on ideaalne koht, kus saate nautida maitsvat toitu ja samal ajal imetleda linna ilusat rannikut.