Nullkulu

Nullkulu

kus riias shopata?

Kus Riiast shopata: parimad kaubanduskeskused, poed ja turud

Tere tulemast Riiasse, kust leiab väga palju võimalusi head kaupa osta. Siin on ülevaade parimatest kaubanduskeskustest, poodidest ja turgudest, kust leiate kõike alates rõivastest kuni kohalike käsitöö esemeteni.

Kaubanduskeskused

Riia on kaubanduskeskustega tihedalt täis, kõik väga erineva valiku ja stiiliga. Üks populaarseimaid kaubanduskeskusi on Alfa, mis on koduks rohkem kui 170 erinevale kauplusele. Alfa kaubanduskeskus asub Riia vanalinnast vaid mõne minuti kaugusel ja on kaubanduskeskus, kus kindlasti tasub külastada. See on suurepärane koht veeta terve päev, kuna see on varustatud ka mitmete restoranide ja kohvikutega.

Kolmest korrusest koosnevas Stockmann kaubanduskeskuses saate osta kõike alates rõivastest, kodutarvikutest, jalanõudest ja kosmeetikast, kuni toidukaupadeni välja. Stockmann kaubanduskeskus on väga populaarne nii kohalike kui ka turistide seas ning ostlemine selles kaubanduskeskuses võib aega võtta terve päeva.

Poodidest

Lisaks kaubanduskeskustele on ka Riias ka palju ilusaid poode, kus riideid ja käsitöö esemeid osta. Üks populaarsemaid poode on H&M, mis asub Riia vanalinna südames. See pood pakub rõivaid nii naistele, meestele kui ka lastele. H&M poest leiate alati viimase moe trendid nii rõivate, aksessuaaride, kui ka jalatsite osas.

Kui soovite kohtuda kohalike käsitööliste ja disaineritega, siis külastage kindlasti Läti Disainerite Liidu poodi, kus müüakse ainult kohalikku disaini. Siit leiate ainulaadseid riideesemeid, ehteid ja aksessuaare, mida ei leia kusagilt mujalt. See pood on suurepärane võimalus osta ja toetada kohalikku disaini.

Turud

Riiast leiate ka palju erinevaid turgusid, mis pakuvad kohalikku toitu, käsitööd, riideid, ehteid ja palju muud veel. Aga üks populaarsemaid turge on kindlasti Riia Keskuse turg, mis on avatud aastaringselt. Siit leiate erinevaid käsitöö esemeid, rõivaid, kingi, ehteid ning muidugi ka kohalikke kalatooteid ja toiduaineid.

Kõik ülaltoodud kaubanduskeskused, poed ja turud on ülimalt populaarsed nii kohalike kui ka turistide seas. Meie soovitus on kindlasti leida endale sobivad kaubanduskohad ja veeta terve päev nendega tutvudes. Leiate kindlasti midagi endale ja oma lähedastele nendest kaubanduskohadest. Õnnelik shopping!