Nullkulu

Nullkulu

mida teha riias 2020?

Mida teha Riias 2020: Räägime põnevatest tegevustest

Tere tulemast Riiga! Üks Leedu tuntuimaid turismisihtkohti on kahtlemata Riia, mida külastavad iga-aastaselt tuhanded turistid erinevatest maailma riikidest. Kuna 2020. aasta on kohe-kohe algamas, siis vaatame lähemalt, mida uut on sel aastal Riias pakkuda. Kuigi Riia on tuntud oma ajaloolise arhitektuuri, fantastilise toidu, kaasahaarava kultuurietenduste ja kaunite kohvikute poolest, siis leiab sel aastal ka palju uut ja huvitavat, mida Riias uurida.

Külasta Riia loomaaeda

Kui armastad loomi, siis peaksid kindlasti Riia loomaaeda külastama. Eriti suurt huvi võivad pakkuda zooloogiaaias uued residentid, kes hiljuti loomaaeda kolisid. Nimelt on loomaaed saanud viis uut imetajat, sealhulgas suurekasvatusega lõunasäälik, pingviin, polaarrebane, alpaka ja shetlandi poni. Mine ja külasta neid armasid loomi!

Suuskade ja lumelauavarustuste rentimine Siguldast

Kui otsid talispordi seiklusi, siis peaksid kindlasti minema Sigulda mäele, mis asub 50 km kaugusel Riast. Päev sporditegevusi nõuab kindlat varustust. Seega kui oled reisimas Riiga ja sinu sooviks on teha suusatamist või lumelauasõitu, kuid ei taha oma varustust kaasa vedada, siis Siguldast saad nii suusavarustust kui ka lumelauavarustust rentida. Naudi värsket õhku ja talve imelist ilu!

Võta aega Lastekodade festivali külastamiseks

See on noortele pühendatud populaarne festival, mis toimub igal aastal Riia kontserdimaja pargis. Festivali eesmärk on tuua kokku erinevaid ühinguid, lastekodude lapsi ja lapsi, kes peavad toime tulema raskustega. Festivalil on palju erinevaid tegevusi alates kontsertidest ja mängudest kuni käsitöökunsti õpitubadeni. See on suurepärane võimalus saada osa lõbusast festivalist ja veeta aega laste seltsis.

Tutvu Riia külalistemajadega

Lõpetuseks soovitan tutvuda mitmete uute külalistemajadega, mis avati hiljuti Riias. Näiteks Majas Atpūtai külalistemaja asub vaid 15-minutilise jalutuskäigu kaugusel vanalinnast ning pakub oma külalistele lisaks mugavale majutusele ka hommikusööki. Nii saad end värskes õhus jalutamisega premeerida ning alustada päeva maitsva söögiga. Teine populaarne külalistemaja on linnakvartal Tornkalns, mis asub sümboolselt tuletorni kõrval. Seal on kaunid vaated, erinevad välikohvikud ja külaliskorterid, kus kõik eluks vajalik on olemas.

Kokkuvõte

Nagu näete, on Riias nii palju avastamisväärset, alates uutest loomadest loomaaias ja põnevatest talispordi võimalustest Siguldas kuni lastefestivali ja uute külalistemajadeni. Riia on alati olnud atraktiivne paik nii kohalikele kui ka turistidele, selle kultuur ja ajalugu on kogu maailmas tuntud ja meeldivad igale maitsele. Kui otsid uusi ja huvitavaid tegevusi, siis on Riia kindlasti koht, kus neid leida. Oleme kindlad, et naudite oma aega selles kaunis linnas!