Nullkulu

Nullkulu

kus pidada 11 aastase lapse sünnipäeva?

Kus pidada 11 aastase lapse sünnipäeva

Tere tulemast teemasse, kus me arutame, kus tähistada 11-aastase lapse sünnipäeva. On palju erinevaid võimalusi ja ideid, et veeta koos oma pere ja sõpradega eriline päev, seega on see enamasti põnev kogemus nii lapsele kui vanematele.

Saalirendi valikud

Üks populaarsemaid valikuid sünnipäeva pidamiseks on saali rentimine. See võib olla klassikaliselt dekoreeritud ruum, sobilik teismelistele diskoteegi pidamiseks, teadusmuuseum või kohvik, kus saab nautida maitsvat kooki. Saalirendi firma pakub sageli erinevaid võimalusi lisateenustest toidupakkumisteni, nii et võite valida sobiva paketi, mis sobib teie lapse huvide ja stiiliga.

Õuespidu piknikuga

Kui plaanite tähistada lapse sünnipäeva suvel, võib mere- või järvetamm olla suurepärane võimalus organiiumiseks. Lapsele võiks meeldida mängimine rannas, aerulauaga sõitmine, aarde jahtimine jne. Teine idee oleks teha lastele piknik, kus saab mängida tagaajamist, korraldada võistlusi või koos perega lauamänge mängida.

Seikluspargi külastus

Nii lapsele kui ka täiskasvanutele meeldib seikluspargi külastus. Olenemata sellest, kas tegemist on ronimisseina, köisekursuse, takistusradade või muude atraktsioonidega, on seal põnev päev veetmiseks. Seikluspargid on siiski tavaliselt sobilikud lastele, kes on vanemad kui 11 aastat.

Bowling

Bowling on suurepärane tegevus nii lastele kui ka täiskasvanutele ja seal on alati energiat täis rõõmsa atmosfäär. Lisaks sellele, et mängida saab, on tavaliselt saadaval erinevad suupisted peolt- ja erinevaid jooke.

Kinokülastus

Kino muutub enamusele lastele alati populaarseks valikuks. Kui teil on tuge fänn kodus, kel meeldivad tähtsad uued animaalsed filmid, siis kindlasti naudite suurele ekraanile pääsemist kinos. Pidage meeles, et pärast filmi vaatamist on lapsed sageli väsinud, nii et lisategevused võivad olla vajalikud.

Kokkamiskursused

Kokkamiskursused on suurepärane võimalus veeta lõbus, hariv ja maitsev päev koos oma vanemate või sõpradega. Saate valida erinevate pakettide vahel – alates Itaalia klassikalistest retseptidest kuni suupistete meisterdamiseni. Kui teie laps on nõus nõus tegema, õpetavad instruktorid talle alustamiseks erilisi tehnikaid ja salaja piduliku õhtusöögi valmistamist.

Kasulikud näpunäited

Kui olete oma peokohta otsustanud, veenduge, et teil on planeerimiseks piisavalt aega. Varem planeerimine tagab, et teie peol on kõik vajalikud vahendid ja varustus ning õiged ajad on broneeritud, samuti tagab see, et õigel ajal lapsed kohale saabuvad.

Võite planeerida ka mängude või viiside tagamist, kuidas oma külalistele ette valmistada või neid lõbutsema pakkuda. Tee nimekirjad, mis hõlmaksid kõiki vajalikke asju – inimeste nimekirjad, mis sisaldavad vanuseid, isikupäraseid koosviibimise teemasid, sünnipäevatroopide pakkumisi ja muud.

Lõppsõna

Kokkuvõttes leidub tohutul hulgal valikuid, kuidas veeta lapse 11-aastast sünnipäeva. Kõige olulisem on meeles pidada, et laps ja vanemad peaksid veetma koos oma tähtsat päeva, mis võib pakkuda tohutult lõbus ja meeldejäävaid hetki – sõltumata valitud asukohast või tema teemast. Loodame, et artiklist saite palju uusi ja kasulikke mõtteid.