Nullkulu

Nullkulu

mida pakkuda lapse sünnipäevalauale?

Mida pakkuda lapse sünnipäevalauale

Lapse sünnipäev on oodatud sündmus kogu perele ja sõpradele, kus saab mõnusalt aega veeta, naerda, mängida ja süüa head-paremat. Kuid mis peaks olema lapse sünnipäevalaua peal, et kõik oleks rahul ja kõik saaksid süüa midagi, mis neile meeldib? Selleks, et tagada õnnestunud pidu, oleme kogunud kokku mõned ideed ja soovitused lapse sünnipäevalaua katmiseks. Selle artikli eesmärk on aidata teil planeerida ja korraldada lapse sünnipäevalauda.

Neljakordne sissejuhatus lapse sünnipäevalauale

Lapse sünnipäevalaud peaks olema eriline koht, kus on palju head-paremat. Siin on mõned põhilised kraamid, mida ei tohiks unustada: söögikraamid (võileivad, muffinid, saiakesed), joogikraamid (mahl, limonaad), magusakraamid (küpsised, kommikarbid, šokolaadikommid) ja muu kraam (puuviljad, popkorn, kringel). Kindlasti tasub mõelda ka erinevatele eridieetidele, näiteks vegantoitude ja gluteenivabade toitude pakkumisele.

Sünnipäevalapse lemmiktoit

Muidugi tuleks küsida sünnipäevalapse enda käest, milline on tema lemmiktoit. Kui see on burger, siis ära kunagi ütle ära võimalusest lubada sünnipäevalapsel ja külalistel ise hamburgerit teha. Kooki valmistamiseks saab kasutada erinevaid retsepte. Üks populaarsemaid on lihtne šokolaadikook, mida saab serveerida koos vahukoore, maasikate või muu meelepärasega.

Lihtne menüü

Ärge muretsege, kui te pole kokk. Kõige tähtsam on anda endast parim ja pakkuda lihtsat toitu, mida kõik armastavad. Näiteks võileibadele saab panna sinki, juustu ja salatit. Kergeid suupisteid näiteks saiakesi, muffineid, pähkleid ja kreekereid on lihtne valmistada ja võib leida poest erinevaid jogurtikaste ja dipsikaste. Samuti on hea mõte lisada puuviljakorv, millel on erinevaid vilju nagu õunad, pirnid, banaanid, kirsid ja melonid.

Meisterda ise kaunistused

Käsitsi meisterdatud kaunistused on suurepärane viis, kuidas anda sünnipäevapeole isikupära. Kerge ja lihtne on teha pärlikeedeid ja palju muud ning need lisavad värvilise ja ilusa atmosfääri. Samuti saab kaunistada lauda värviliste lindikeste ja lusikatega.

Suupistetes loeb mitmekesisus

Võimalikult palju erinevaid suupisteid ja toiduaineid tähendab mitmekesisust ja teeb kõik külalised rõõmsaks. See teeb ka lihtsamaks leida midagi, mis sobib kõigile, kellel on erinevad toitumispiirangud. Võimalik, et võite leida, et on lihtne lisada näiteks popkorn või küpsised klaasisse. Need muudavad peolaua hõlpsamaks ja annavad külaliste jaoks valikuid.

Kasuta säilitusaineideta tooteid

Paljudele lastele ei meeldi säilitusaineidega toidud, mida nad sageli tarbivad. Selle asemel võiks kasutada naturaalset toitu, mis tagab tervislikuma ja ohutuma toidu. Näiteks joogid, mis sisaldavad puuviljamahlu aitavad kaasa ka sinu lapse tervisele.

Loomingulised peovaagnad

Põll kannab vilja ja see kehtib ka kahekümne esimese sajandi peolaua jaoks. Võite kasutada loovaid ja stiilseid peovaagnasid närimiskraami serveerimiseks. Nii näeb söök alati silmale ilus välja ja see ahvatleb ka puhta toidutanu.

Kokkuvõte

Korraldades lapse sünnipäeva, on oluline mõelda, milline toit sobib erinevatele külalistele ja kuidas seda serveerida. Sünnipäevalaps võiks olla kaasatud planeerimisse ja valida oma lemmiktoite. Lapse sünnipäevapatju korraldades tasub meeles pidada lihtsat toiduvalmistamist ja käsitööd, et pikendada külaliste lahkumist. Soovitud on ka erinevate suupistete ja toiduainete panel, mis tagab külalistele valikuvõimalused. Andke oma südamest. Head sünnipäeva!