Nullkulu

Nullkulu

mida pakkuda lapse sünnipäeval?

Tänapäeval on laste sünnipäevad tohutu teema. Iga lapsevanem tahab oma lapsele unustamatu sünnipäeva ning kõik, mis sellega kaasneb. Aga kuidas tagada parim võimalik sünnipäeva meelelahutus, ilma et kulutaks oma lasteraamatukogu ja pangakonto tühjaks? Siin on mõned head nõuanded, kuidas muuta lapse sünnipäev ainulaadseks ning aidata sul saada kõige populaarsemaks lapsevanemaks tema klassis.

Alusta planeerimisega varakult
Planeerimine on sinu sünnipäeva edu võti. Alusta varakult – umbes kuu aega enne sünnipäeva. Esmalt otsusta, kas pidu toimub kodus või mõnes muus kohas. Kui sul ei ole piisavalt suurt ruumi kodus, võid rentida ruumi mõnes lastekeskuses või hotellis. Seda tasub teha varakult, et oleks rohkem valikuid ja paremaid hindu. Seda enam, et populaarsemad kohad saavad kiirelt täis.

Vali teema
Vali ise või koos oma lapsega pidu jaoks sobiv teema. See aitab sinu planeerimist lihtsamaks muuta, sest selle ümber saad planeerida kõik tegevused, kingitused, kaunistused, toitlustuse ja peosoojendajad. Näiteks võid valida teema, mis läheb kokku sinu lapse lemmikfilmiga, arvestades tema vanust ja sugu.

Paku küpsetamise töötuba
Lapsed armastavad koos küpsetada! Korralda küpsetamise töötuba, kus lapsed saavad ise küpsetada ja kujundada oma koogid või küpsised. Saad lihtsalt osta valmis küpsiste taigna ning koogipõhjad. Lase lastel kaunistada neid rohke siirupi või kommidega – nii saavad nad samal ajal valmistada maitsvat sünnipäeva eksklusiivset kooki.

Korralda erinevaid mänge
Külastajate lõbustamine on äärmiselt oluline ja erinevate mängude korraldamine on mõeldud ka selleks, et tagada neile meelelahutus kogu õhtuks. Vali välja erinevad mängud, mis meeldivad kõigile vanustest hoolimata. Näiteks näomaalingud, karaoke, põrandapall, püüdke lohe, karikatuuride joonistamine, kullerkingad, aardejahi mängud või käsitööprojektid. Enne valiku tegemist veendu, et mängud sobivad kõigile.

Kutsu seikluslik õhupalliansambel
Lastele meeldib peod, kus on palju värve ja rõõmsaid õhupalle. Üks võimalus on palgata õhupallidisainer, kes saab teha erinevaid õhupallikujusid – häälepaela õhupalle, laste loodud parvede või edasipääsuteede ideid. Ta saab ka sulle aidata kaunistamine peovarustuse valmistamisel.

Valmistatud kastmes kõikvõimalikest asjadest
Tavaliselt räägime lastesünnipäevast kui ajast, mil nad saavad end vaieldamatult üle anda. Kuid lihtsalt hea toidu pakkumine võib pidu elavamaks muuta. Serva oma väikseid külalisi omatehtud suupistete, nagu kreekerid, juustud või naan aedviljade ja krõbeda peekoniga. Söödavad, leitud kõike alates vorstidest ja kartulikoorikust, kuni salatite ja magustoitudeni.

Lõppkokkuvõttes saad piknikule minna või lõbusasse kohvikusse. See aitab võõrustajal pangakonto kontrolli all hoida, kuid laseb siiski lastel sünnipäeva nautida. Lapse sünnipäevad ei pea olema kulukad, et olla lõbusad ja meeldejäävad.

Kokkuvõte
Lapse sünnipäeva planeerimine on nii lõbus kui ka väljakutsuv. Selle nõuetekohase planeerimise tagamiseks varakult alustamine, kindla teema, tegevuse, küpsetamise töötubade ja lõbustavate mängude korraldamine, värvilised õhupallid, rõõmsad suupisted ja lõbus kohvik, võivad olla ideaalne võimalus edukaks sünnipäevaks. Pidu muudab lapse sünnipäeva erilisemaks ja meeldejäävaks, samal ajal kui paneb sulle kõrvale mõned olulised toimingud, et olla päeval rahul ning lastele disainerliku meelelahutuse pakkuda.