Nullkulu

Nullkulu

kus õppida raamatupidamist?

Kus õppida raamatupidamist?

Raamatupidamise õppimine on oluline samm karjääriredelil ning võib avada uksi paljudele põnevatele töövõimalustele. Siiski võib õige kooli leidmine olla keeruline ülesanne.

Seejuures tuleb arvestada, et raamatupidamine hõlmab mitmeid erinevaid valdkondi. Seetõttu on oluline leida kool, mis pakub just seda, mida sina otsid. Siin on mõned valikud, mida kaaluda.

Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor

Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor pakub raamatupidaja eriala, mille käigus õpid rahvusvahelisi raamatupidamisstandarditega seotud teadmisi ning praktiliste oskuste omandamist. Kooli õppekava on suunatud nii äri- kui ka avalikule sektorile.

Koolis on võimalik valida ka mitmete täiendõppekursuste vahel, mis aitavad oma oskusi täiendada. Lõpetajad saavad arvestada nõukogude Liidu tasandil tunnustatud diplomi saamisega.

Tallinna Tehnikakõrgkool

Tallinna Tehnikakõrgkoolis pakutakse ärijuhtimise ja raamatupidamise erialasid. Raamatupidaja eriala sisaldab laias valikus kursuseid, sealhulgas ka maksunduse, majandusõiguse ja finantssuhtarvude analüüsi.

Lisaks sellele saad valida erinevate tihenduskursuste vahel. Kool pakub e-õppe võimalusi, mille kaudu on võimalik õppida oma tempos.

Tartu Kõrgem Ärikool

Tartu Kõrgem Ärikool pakub raamatupidamise eriala, mille eesmärk on anda õpilastele praktilisi oskusi raamatupidamise protsesside juhtimiseks. Õppekava sisaldab arvestuskursusi, finantsjuhtimise kursusi ning maksude ja ettevõtteõiguse kursusi.

Lisaks sellele profiteerid õppimisest Tartu kesklinnas asuvas koolis, kus saad osaleda ka erinevatel üritustel.

Ärikool Pakri

Ärikool Pakris on võimalik õppida raamatupidamist, ettevõtlust või turundust. Raamatupidamise õppekava keskendub rahandusaruande koostamisele, raamatupidamise ja maksude seadustele ning raamatupidamissüsteemidele.

Õpilased saavad ka osaleda praktilistes väljaõppeprogrammides, mis aitavad neil omandada reaalseid oskusi.

Eesti-Kanada Ärikolledž

Eesti-Kanada Ärikolledž on mõeldud üliõpilastele, kes soovivad laiemat arusaama rahvusvahelisest ärivaldkonnast. Raamatupidamise eriala sisaldab erinevaid kursuseid, sealhulgas finantsarvestus, juhtimisarvestus, finantsjuhtimine ja maksustamine.

Õpilased saavad ka osaleda erinevates praktilistes väljaõppeprogrammides, mis aitavad neil lisada praktilisi oskusi oma karjäärile tänu millele on lihtsam hakata pakkuma raamatupidamisteenust.

Kokkuvõte

Võimalusi õppida raamatupidamist Eestis on palju ning iga kool pakub teatud määral unikaalset kannet. Oluline on leida see, mis sobib sinu huvidest ja eesmärkidest tulenevalt. Käesolev artikkel pakub vaid mõningaid näiteid. Seega, uuri julgelt ja vali välja parim võimalus just sinu jaoks.