Nullkulu

Nullkulu

mida saab õppida tartu ülikoolis?

Mida saab õppida Tartu Ülikoolis?

Tartu Ülikool on Eesti vanim ülikool, mis asutati 1632. aastal. Täna on Tartu Ülikoolil enam kui 13 000 üliõpilast ning see on üks Euroopa juhtivamaid ülikoole. Ülikoolis on erinevaid võimalusi õppimiseks, alates bakalaureuse- ja magistriõppest kuni doktoriõppe ja täiendkoolitusteni.

Bakalaureuseõpe Tartu Ülikoolis

Bakalaureuseõpe Tartu Ülikoolis on üks parimaid Eestis ja Euroopas. Ülikoolil on erinevaid bakalaureuseprogramme, mis vastavad õpilaste huvidele ja vajadustele. Enamik programme on 3-4 aastased, kuid mõni kestab ka 5 aastat. Õppida saab nii eesti kui ka inglise keeles.

Magistriõpe Tartu Ülikoolis

Magistriõpe Tartu Ülikoolis on kõrge kvaliteediga ning annab hea aluse professionaalseks ja akadeemiliseks karjääriks. Magistriprogrammid on tavaliselt 2-aastased ja annavad võimaluse süveneda konkreetsetesse õppevaldkondadesse. Tartu Ülikoolis on erinevaid magistriprogramme, näiteks haridus, majandusteadus, bioloogia, õigusteadus, ajalugu, semiootika jne.

Doktoriõpe Tartu Ülikoolis

Doktoriõpe Tartu Ülikoolis on kõrgtasemel ja annab võimaluse teha süvitsi uurimistööd oma huvialal. Doktoriõppekestus Tartu Ülikoolis on reeglina 4 aastat, ajakava võib siiski varieeruda vastavalt õppekavale.

Täiendkoolitus Tartu Ülikoolis

Tartu Ülikool pakub ka erinevaid täiendkoolitusi erinevatel teemadel, mis on suunatud nii eraisikutele kui ka ettevõtetele. Täiendkoolituste teemad hõlmavad erinevaid valdkondi, näiteks tervishoid, majandus, info- ja kommunikatsioonitehnoloogia jne.

Tartu Ülikooli tasakaalustatud elu

Tartu Ülikoolis on õppekava kõrval oluline ka tasakaalustatud elu. Ülikoolis on õpilastel võimalus osaleda erinevates spordi- ja kultuuritegevustes, mis aitavad neil leida tasakaalu õpingute ja vaba aja vahel.

Kokkuvõte

Tartu Ülikool on üks Eesti ja Euroopa juhtivamaid ülikoole ning pakub laia valikut õppeprogramme bakalaureuse-, magistri- ja doktoriõppe tasemel, samuti mitmeid täiendkoolitusi. Õppimine Tartu Ülikoolis annab suurepärase aluse karjääriks ja isiklikuks arenguks. Ülikooli tasakaalustatud elu pakub ka võimalust nautida vaba aega koos teiste õpilastega. Tule õppima Tartu Ülikooli, mis on üks parimaid valikuid Eestis ja Euroopas!