Nullkulu

Nullkulu

kus õppida juuksuriks?

Kus õppida juuksuriks

Juuksurikunsti õppimine on tegelikult üks kõige vajalikumaid oskusi üle kogu maailma. Juuksurid on professionaalid, kes on spetsialiseerunud juuste kujundamise, lõikamise, värvimise ja stiilimise peenele kunstile. Nii meeste kui ka naiste jaoks on see oskus hädavajalik ning juuksurid on tuntud oma võime poolest muuta igapäevased soengud uskumatult glamuurseks.

Kui sul on huvi juuksurikunsti vastu, siis on siin mõned näited, kus saad ennast täiendada ja õppida selles valdkonnas juurde.

Pärnu Kutsehariduskeskus

Juuksuri eriala kutseõppekava, mida pakub Pärnu Kutsehariduskeskus, on ideaalne valik rakendusõppe ja praktiliste kogemuste osakaalu poolest. Lisaks kaasaegsetele õppimismeetoditele ja tehnoloogiatele on koolil ka oma õppejuuksurisalong, kus saavad õpilased teha praktilisi kogemusi klientide soengute ja lõikustega. Koolis tutvustatakse lõikumistehnikaid, erinevaid värvitehnikaid, juuste keemilist töötlemist ja palju muud.

Tartu Rahvaülikool

Tartu Rahvaülikool pakub mitmeid juuksuri eriala koolitusi, mis sobivad nii algajatele kui ka edasijõudnutele. Kursused sisaldavad praktilist osa, kus õpilased teevad koolitajate juhendamisel harjutusi. Õpetatakse kõiki põhitõdesid, alates juuste lõikamisest kuni värvimise ja soengu tegemiseni.

Luksus Juuksurikool

Luksus Juuksurikool on Eesti personaalne koolitusettevõte, mis pakub televisioonis tuntud juuksur-stilisti Riina-Martina Andrissovi juhendamisel juuksuri eriala õpet. Selles koolis õpid mitte ainult põhilisi lõikamis-, värvimis- ja soengutehnikaid, vaid ka juuksurikunsti järjest edasiarendatavaid trende.

Eesti Juuksurite ja Kosmeetikute Liidu Koolituskeskus

EJKL Koolituskeskus pakub juuksuri ja kosmeetiku erialakoolitust, kus antakse teadmisi ja oskusi erinevate juuksehooldustoodete ja töövahendite kasutamise kohta. See annab õpilastele põhjalikud teadmised teoorias ning koolitajate juhendamisel saavad nad praktiseerida ka reaalseid soenguid.

Tallinna Tööstushariduskeskus

Tallinna Tööstushariduskeskus on tuntud oma paljude kutsealaste programmide poolest, sealhulgas ka juuksuri eriala. Õppeprogramm sisaldab kursusi põhiliste lõikamistehnikate, juuksevärvide ja soengute kohta ning õpilased saavad teha praktilisi kogemusi kooli juuksurisalongis.

Kokkuvõte

Nagu näha, on Eestis suur hulk koole ja koolituskeskusi, mis pakuvad erialakoolitust juuksurikunsti alal. Koolid pakuvad kaasaegseid õppimisvõimalusi, mis võimaldavad õpilastel teenida praktilisi kogemusi ja arendada oma oskusi. Juuksurikunsti valdkond on väga populaarne ja saab õppida erinevatel tasemetel kuni kutseeksami sooritamiseni. Seega, kui soovid luua vingeid soenguid ja arendada oma loomingulist talenti, siis võid valida endale sobiva koolitusasutuse ja alustada oma teekonda juuksuri erialal.