Nullkulu

Nullkulu

kus ööbida dubais?

Kus ööbida Dubais: parimad ööbimiskohad

Dubai on üks maailma kõige kiiremini arenevaid linnu ja tõeline turismimagnet. Selle suurepärased rannad, kõrbed, kaubanduskeskused, luksuslikud hotellid ja fantastiline arhitektuur kutsuvad turiste nautima kõike, mida linn pakub. Kuid kuhu ööbima minna? Selles artiklis uurime parimaid kohti, kus Dubais ööbida.

Al Maha Desert Resort

Al Maha Desert Resort on ideaalne valik kõigile neile, kes soovivad veidi eemal linnakärast maha puhata. See imeilus kõrbeäärne kuurort sobib suurepäraselt kõigile neile, kes soovivad nautida natuke puhkust värske õhu käes. Kuurort asub ainult 45-minutilise autosõidu kaugusel Dubaist ja see on piisavalt kaugel, et saaksite täiel määral nautida kõrbe vaikust, kuid piisavalt lähedal, et võiksite jätkata linnaskäimist.

Burj Al Arab

Burj Al Arab on kindlasti Dubaile kohustuslik koht, kuhu ööbima minna. See luksuslik hotell on tuntud oma silmatorkava arhitektuuri poolest ning pälvib kindlasti kõigi tähelepanu. Hotellis on 202 sviiti, millest igaühel on merevaade ja erinevad koduse mugavuse vahendid. Siin saate nautida oma privaatset basseini, spaa-ravi ja iluhoolduseid ning imelist toitu.

Jumeirah Beach Hotel

Jumeirah Beach Hotel on ilmselt üks kuulsamaid Dubais asuvaid hotelle. See asub 5-minutilise autosõidu kaugusel Burj Al Arabist ning pakub kõikvõimalikke meelelahutusi ja mugavusi. Hotellil on ka oma pikk rand, kus saate päevitada ja merevees supelda. Hotell pakub lisaks spaa-ravi ja fitness-klassidele.

One&Only The Palm

One&Only The Palm asub Palmi saarel, mis on tuntud oma luksusliku eluviisi poolest. Hotell on ideaalne hubaseks ja rahulikuks puhkuseks ning sobib suurepäraselt kõigile neile, kes soovivad veidi kaugemal olla linnakärast ja tööstuslikumast elust. Hotellis on oma rand, sviidid, villa ja hulgaliselt meelelahutusi, nagu golf, tennis ja spaa-puhkus.

Atlantis, The Palm

Atlantis, The Palm on kindlasti üks kuulsamaid hotelle Dubais. See kuurort asub oma saarel ja pakub erinevaid tegevusi ja meelelahutusi. Hotellil on oma veepark, akvaariumid, restoranid ja baarid, samuti erinevad sporditegevused, nagu tennis, aeroobika ja jooga. Hotellis on ka oma rand, kus saate päevitada ja lõõgastuda.

Mandarin Oriental Jumeira

Mandarin Oriental Jumeira asub Dubai ühes kõige ilusamas piirkonnas ning sobib suurepäraselt neile, kes soovivad veidi rannikualal lõõgastuda. Hotell asub ainult kiviviske kaugusel laiarööpmelisest rannast ning pakub oma külalistele erinevaid veespordialasid ning meelelahutust. Hotellil on luksuslikud sviidid ja villad, mis pakuvad privaatsust ja hulgaliselt koduseid mugavusi.

FitReisija Hotell Dubai

FitReisija Hotell Dubai on üks Dubais asuvaid kõige populaarsemaid ja taskukohasemaid majutusvõimalusi. Hotell asub vaid viie minutilise autosõidu kaugusel Dubai rannikualalt. Hotellis on spordikeskus, lõõgastusala, bassein ja restoran, mis serveerib tervislikku toitu. Hotell pakub ka sõitmist ja jooksmist, fitness- programme ning jooga- ja pilatese-klasside korraldamist.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Dubais on mitmeid võimalusi, kus saate oma puhkuse veeta ning kus ööbida. Olenevalt teie huvist ja eelistustest võite valida kas väljaspool linnakärast asuvaid puhkekohti või hotelli, mis on kesklinna lähedal. Olen kindel, et teie unistuste puhkus Dubais on võimalik kui valite selleks sobivaima hotelli.