Nullkulu

Nullkulu

kus ööbida vormsil?

Kus Ööbida Vormsil: Saare Looduse Nautimiseks Parimad Majutusvalikud

Oled otsimas ideaalset majutuskohta Vormsil? Siin on sulle mõned võimalused, kuidas saad veeta mugava ja unustamatu puhkuse sellel ilusal saarel. Vormsi saar on Eestis tuntud oma kauni looduse ja rikka kultuuripärandi poolest. Lisaks rannikualadele ja männimetsadele võid leida ka ajaloolisi paiku nagu Vormsi kirik, Alliranna muuseum ning Vormsi surnuaed. Siit leiad kõige paremad valikud, kus ööbida Vormsil, et saaksid oma puhkuse täiel rinnal nautida.

Roograhu Puhketalu

Roograhu Puhketalu on väga hea valik, kui otsid majutust koos oma pere või sõpradega. Majutusasutus asub ilusa männimetsa vahel ning pakub rahulikku ja privaatset atmosfääri. Siin saad nautida väikeseid loodusretki või käia jalgrattaga sõitmas, mis on üks populaarsemaid tegevusi Vormsil. Puhketalus on kaasaegsed mugavused, sealhulgas tasuta WiFi ja lai valik televiisori kanaleid vaba aja veetmiseks. Roograhu Puhketalus on ka väike restoran ja baar, kust saad nautida hommikusööki või lõunat, samuti kohvi ja kooke.

Pikla Mõis

Pikla Mõis on vapustav ajalooline hoone, mis asub mereääres looduskaitsealal. Hoone on kaunilt renoveeritud, säilitades oma 19. sajandi stiili. Pikla Mõis on ajalooline kultuurimälestis ning selle saamine sinna peatumiseks on tõeline privileeg. Majutusasutus on väga hästi varustatud nii aadressiliste kui ka tänapäevaste mugavustega, et saaksid oma puhkuse täiel rinnal nautida. Kuna majutusasutus on mereäärne, siis pakub see ka võimalusi merelembestele puhkajatele.

Vormsi Little Island Cottage

Little Island Cottage on justkui ookeaniäärne majake, mis asub Vormsi kuulsal rannikualal “Rogosi rannas”. Majutusasutus on ilusti kaunistatud Skandinaavia stiilis ja pakub võimalust lõõgastuda ning nautida merevaateid. Majakeses on magamis- ja elutuba, väike köök ning privaatne terrass ja aed. Kuna majutusasutus on mere ääres, siis saad nautida mitmeid veega seotud tegevusi, nagu kalapüük või kanuusõit.

Pakri Kämping

Kui otsid taskukohast ja privaatset majutuskoha, siis võib Pakri Kämping olla sinu jaoks ideaalne lahendus. See on maapiirkonna kämping, kus on palju privaatsust ja rohkelt värsket õhku. Kämpingu saad valida oma magamisaseme, olgu selleks telk või hoopis haagissuvila. Pakri kämpingul on kõik, mida vajad, et saaksid oma puhkuse lõõgastavalt veeta. Kämping asub looduslikus keskkonnas, kus on palju rohelust ning avatud ruumi looduse jaoks.

Hanikatsi Talu

Hanikatsi Talu on hubane peretalu, kus saad nautida looduse imelist ilu. See on ka ilmselt parim võimalus, kui soovid kogeda päris taluelu koos kõigi selle plusside ja miinustega. Oled oodatud osa võtma talutöödest või nautima väikeseid jalutuskäike farmis või mere ääres. Hanikatsis saad nautida hommikusööki, lõunat ning õhtusööki ja kuulata lugusid pererahvalt. Siin tunnedki ennast nagu kodus oleksid.

Kokkuvõtteks, Vormsi on tõeline pärlikest, kuhu tasub kindlasti minna puhkusele oma lähedaste või sõpradega. Saarel on palju teha ja näha, kuid ideaalseks majutuskohaks peetakse Roograhu Puhketalu, Pikla Mõis, Little Island Cottage, Pakri Kämping ja Hanikatsi Talu.

Me ootame teie visiiti Vormsi saarele ja soovime juba ette teile rõõmsat puhkusevõimalust!