Nullkulu

Nullkulu

mida teha dubais?

“Mida teha Dubais” – Lõbus puhkus ühes Aasia kõige populaarsemas linnas

Dubai on kahtlemata üks maailma populaarseimaid turismisihtkohti. See linn on tuntud oma modernsuse ja luksuse poolest, ja seal on palju asju, mida reisijad saavad nautida, kas otsitakse lõdvestumist, seiklust või kogemusi. Selles juhendis räägime kõigest, mida teha Dubais, et aidata teil kavandada oma järgmist puhkust linnas.

Maailma kõrgeima torniga Burj Khalifa

Burj Khalifa on Dubai mitmekülgne maamärk. See on maailma kõrgeim ehitis, mis pakub hämmastavaid vaateid üle linna ja mida peate kindlasti külastama. Võite valida vaategalerii (The At The Top) vahel, mis asub üle 500 meetri kõrgusel, ja kogeda aurujuhtme lõpus liftiga tõusta atmosfäärilisse paaki, kus näete ilma paljaste silmadeta kõike linnaelust allpool.

Dubai Loomaaed

Dubai loomaaed on asendamatu koht neile, kes armastavad loomi ja kes tahavad näha neid lähedalt. Siin saate kogeda mitmesuguseid loomi, kaasa arvatud kõrguseid, tigusid, tiigreid, lõvisid ja palju muud. Lisaks näete siin kohalikke linde ning mitmeid salapäraseid maa- ja mereloomi.

Ja veelgi rohkem looduse ilu – Dubai Miracle Garden

Dubai Miracle Garden on maailma suurim lillenäitus, kus on üle 45 miljoni õitseva lilli. Saate siit kogeda ilusaid vaateid ja nautida puude, lillepeenarde ja skulptuuride ilu. Kindlasti ärge unustage ka tikutule-linnu kohta, mis on tehtud kuldsest metallist ja mida saab siin koos oma perega pildistada.

Dubai veepargid

Dubai on koduks mitmele fantastilisele veepargile, nagu Wild Wadi Water Park, Legoland Water Park ja Aquaventure Water Park. Need pargid on täis hämmastavaid atraktsioone ja seiklusi, mis sobivad kõigile vanusegruppidele. Nii et kui soovite nautida lõbusat päeva, mis on täis veekõverusi ja mängulisi seiklusi, siis viige oma pere veeparkidesse.

Burj Al Arab

Burj Al Arab on kuulus luksuslik hotell, mida sageli nimetatakse maailma luksuslikumaks hotelliks. See hoone on ehitatud kuningliku palee kujuks ja selle ees asub helikopteriplatvorm. Hotellis on mitmeid tipptasemel restorane ja baare, kus saate nautida maailma parimaid toite ja jooke.

Dubai Marina Walk

Fantastiline jalutuskäik Dubai Marina’s on unustamatu kogemus. Saate istuda ja nautida suurepäraseid vaateid, süüa maitsvat toitu, külastada kauplusi ja kogeda paljusid toredaid üritusi. Lisaks on Dubai Marina Walk suurepärane koht, kus viibida enne päikeseloojangut. See on üks linna kõige romantilisemaid kohti.

Dubai pühakud

Dubai on koduks mitmele imelisele pühakojale, kuhu kuuluvad näiteks Jumala Masjid ja Jumeirah’i mošee. Neid saab külastada, et kogeda kohalikke kultuurilisi traditsioone ja rahulikku atmosfääri, mis on kaua aega meelde jäänud.

Kuuvalgust filmis ja hotellide katustel

Kuigi Dubai on üks maailma kõige kaasaegsemaid linnu, on see ka koht, kus saab vaadata teleris filmi. Kuuvalgust filmid toimuvad rannal, kus saate vaadata filmi, nautida maitsvaid suupisteid ning kaunite kaaslaste kohalolekut. Samuti tasub valida õhtul katused hotellides, kus saab imetleda linnaöömaal kõige paremini.

Dubai on üks erakordsetest paikadest, kus on palju teha ja avastada. Leidke endale sobivad tegevused, et nautida lõbusalt oma järgmist seiklust Dubais.