Nullkulu

Nullkulu

kuidas ühendada telekas telefoniga?

Kuidas ühendada telekas telefoniga

Sagedasti soovivad inimesed ühendada oma nutitelefonid oma televiisoritega, et vaadata oma lemmiksaateid või filme suurelt ekraanilt. See on väga lihtne ning hõlpsasti tehtav tegevus. Selles artiklis me räägime üksikasjalikult, kuidas ühendada telekas telefoniga ning milliseid seadmeid kindlasti vajate.

Mida on vaja?

Et ühendada televiisor oma nutitelefoniga, peate vajalikud tarvikud valmis otsima. Järgnevalt on toodud nimekiri seadmetest, mis on vajalikud:

– HDMI-kaabel
– MHL (Mobile High-Definition Link) -kaabel
– Miracast
– Chromecast

Kui teil on nutitelefon, mis toetab HDMI-d, on kõige lihtsam viis telefoni ühendamiseks televiisoriga HDMI-kaabli abil. Kui aga teie telekas ei toeta HDMI-d, siis võib MHL-kaabel olla teie järgmine valik. Kui teil on Chromecast, saate seda kasutada ka nutitelefoni ühendamiseks televiisoriga.

Kuidas ühendada telekas telefoni abil HDMI-kaabliga?

Ühendage HDMI-kaabel teie teleka HDMI-porti. Seejärel ühendage teine ​​ots telefoniga. Palun märkige, et veendute, et teie telefonil oleks HDMI-port. Mõnel telefonil pole HDMI-porti, selle asemel kasutavad nad MHL-porti.

Kuidas kasutada MHL-kaablit telefoni ühendamiseks telekaga?

Kui teie telefonil pole HDMI-porti, saate kasutada MHL-kaablit. MHL on mobiilseadmete jaoks loodud tehnoloogia, mis võimaldab nutitelefonidel käivitada sisu HDMI-ga ühendatud telerites või ekraanides.

Järgmiseks ühendage MHL-kaabel telefoni ülaosasse asetatud porti. Seejärel ühendage HDMI-kaabli teine ​​ots telekale. Kui teie telekas ei toeta MHL-i, ei toimi see meetod. Veenduge, et teie telekat toetab MHL-i enne ostuprotsessi alustamist.

Kuidas kasutada Miracasti telefoni ühendamiseks telekaga?

Miracast on teine ​​meetod, kuidas ühendada televiisor oma nutitelefoniga. See võimaldab juhtmevabalt jagada telefoni sisu teleri või ekraaniga. See on sama, mis Chromecastiga, kuid Chromecast nõuab spetsiaalset seadet, samas kui Miracast on juba olemas teie nutitelefonis.

Enne ühendamist veenduge, et mõlemad seadmed toetavad Miracasti tehnoloogiat. Seejärel sisestage teleka HDMI-porti Miracasti dongel. Avage telefonis seaded, leidke “Cast” või “Screen Mirroring” ning valige selleks sobiv teler. Seejärel kuvatakse teie telefoni ekraanil kuvatud sisu teie teleril.

Kuidas kasutada Chromecast fotode, videote ja muu sisu jagamiseks telefoni ja teleka vahel?

Chromecast on kolmas võimalus, kuidas oma telefoni ühendada televiisoriga. Chromecasti võib kasutada kõigi WiFi-võrku ühenduvate seadmete jaoks. Chromecasti saate kasutada ka nutitelefoni ekraanide voogedastamiseks teleri või muu sarnase ekraaniga. See on lihtne protsess, mis võimaldab teil jagada oma sisu väiksemalt ekraanilt suuremale ekraanile.

Veenduge, et teie Chromecast on teleka HDMI-porti ühendatud, ja et see on ühendatud õige WiFi-võrguga. Selles etapis avage oma nutitelefonis oma Chromecasti rakendus ja järgige ekraanil olevaid juhiseid. Kui ekraanil kuvatakse “Cast” või “Screen Mirroring”, klõpsake seda ja valige oma teler. Seejärel kuvatakse telefoni sisu teie teleril.

Kokkuvõte

See artikkel annab võimaluse ühendada oma nutitelefoni ja televiisori ning vaadata kodus sisu suurel ekraanil. Telefoni ja televiisori ühendamine on lihtne, kui teil on vajalikud seadmed ja oskused. Valige meetod, mis toimib teie jaoks kõige paremini, uurige oma telefoni ja teleka dokumentatsiooni ning järgige seda juhendit. Veenduge, et kõik seadmed toetavad tehnoloogiat ning et teil on turvaline ühendus, et nautida oma sisu täielikku ekraani.