Nullkulu

Nullkulu

kuidas saada aru et oled armunud?

Kuidas Saada Aru, Et Oled Armunud?

Armumine on loomulik ja kaunis tunne, kuid mõnikord on raske aru saada, kas see, mida sa tunned, on armumine. Selle artikliga annamegi teile arsenalid, mida saate kasutada, et kindlaks teha, kas olete armunud.

Ühiskond annab meile sageli valesti mõista, milline armumise tunne päriselt on. Kas olete kunagi kogenud seda tunnet, kus näete oma armastatut ja tunnete end häkatuna, kuid ei suuda päriselt aru saada, miks? Hea uudis on see, et te pole üksi! Tegelikult on paljud inimesed kogenud selliseid tundeid, kuid nad ei oska alati tuvastada, mida need tunded päriselt tähendavad.

Allpool olevat infot saate kasutada oma tunnete mõistmiseks – kas olete armunud või lihtsalt huvitatud. Nii et kui olete valmis, tõmmake tükike šokolaadi ja lugege edasi!

Uuri, Mis On Sinu Päriselt Tunded

Kui satute mõtlema sellele, kas olete armunud, on esimene asi, mida peaksite tegema, uurida oma tundeid. Kuidas te end selles olukorras tunnete? Kas olete rõõmus? Närviline? Huvitatud? Kas sa oled elevil? Kõik need emotsioonid võivad olla mõne armastuse ilmingud, nii et olge kindel, et pöörate neile tähelepanu.

Pidage pidage meeles, et armumine ei ole ühesuunaline tänav. Kui tunnete huvi kellegi vastu ja hakkate end hästi tundma, tähendab see, et võib-olla on see ka vastastikune. Kuid siiski, enne kui olete endast väljas, püüdke hinnata, kui sügavad on teie tunded.

Ole Aus Enda Vastu

Enesetähtsus on esmatähtis, kui hinnate oma tunnete sügavust ja päris mõtet. Sageli tegelevad inimesed nende tunnete endale tunnistamise asemel sellega, et kõrvale tõrjuda nende päris sümptomid ja tunded. Olge kindel, et olete aus enda vastu ja märkate, kui teid millegi vastu huvitab. Olge samamoodi valmis oma tunnetega tegelema ja rääkima ka oma kallimaga nendest tunnetest.

Kas Sa Mõtled Tema Peale Pidevalt?

Kui mõtlete kellegi peale pidevalt, võib see olla üks esimesi armumise sümptomeid. Mõelge oma elule enne ja pärast selle inimesega kohtumist. Kas need olid erinevad ja vastuseks sellele, te pidevalt mõtlete sellele inimesele? Kas mõelda temale on see, mida sa teed, kui sul on vaba aega? Kui jah, siis nende tunnetega tuleb tõsiselt tegeleda.

Tunned End Närvis Tal Nähes

Kas olete kunagi leidnud ennast närveerivat, kui näete oma kallimat? Krohvid kaelas, käed higised, põsed punased jne. Kui nii on, siis on see arvatavasti armumise märk, kuna inimesed, kelle vastu tunnete tõelist huvi, võivad teid närveerida, kuna tunnete nende vastu suurt huvi. Olge aga ettevaatlik, kui teie partneri närve hakkab, sest see võib viidata ka ebakindlusele suhtes.

Oled Tahtlik Oma Välimuse Pärast

Kas olete leidnud ennast rohkem pingutavat, et tunduda atraktiivsena? Teised inimesed näevad seda kindlasti. See võib olla märk ka armumisest. Kui te ei tunneks tõelist huvi, siis see, mida teised arvavad, pole määrav. Kuid kui pidulikul üritusel tundsite end ebamugavalt, sest teie kallim polnud kohal, siis võib see olla märk sellest, et olete armunud.

Tunnete Tema Lähedust Unistades

Kas olete kunagi leidnud ennast mõtlemas oma kallimaga koos intiimseid asju tehes? Võib-olla olete unistanud käest kinni jalutamisest või koos õhtusöögi nautimisest. Kui jah, siis teile tõenäoliselt kirjeldatakse seda armumisen tundeid. See võib tähendada, et teil on partneri puudumisel igav või olete päriselt armunud.

Kas Teie Süda Lööb Kiiremini Tema Nähes?

Kas olete leidnud ennast südame kiirema löögiga, kui näete oma kallimat? Kas tunnete end elevil ja õnnelikuna, kui olete koos nendega? Kui jah, siis on see tõenäoliselt tähendus sellest, et olete armunud. Südamepuperastus võib olla ja on ka suurepärane indikaator selle kohta, et teie tunded on väga tugevad.

Teie Elu Keskendub Tema Ümber

Kas tunnete, et teie elu pöörleb ainult tema ümber? Kas teie õhtud on rohkem kodused ja romantilised? Kas mõtlete talle rohkem kui tavaliselt, kui plaanite oma päeva sündmusi? Kui jah, siis on see ilmselt märk sellest, et olete armunud.

Kokkuvõtteks

Loodame, et meie nõuanded ja näpunäited aitavad teil saada aru, kas teie tunded on armumised või on see lihtsalt mingi põgus huvi. Ärge unustage, et kõik need märgid on vaid esialgsed sammud ning neid tuleks kasutada, et saada selgemat pilti teie tunnetest selle konkreetse inimese vastu.

Olge alati ausad ja avatud oma tunnetega. Teadmine omaenda tunnetest on oluline armunud inimese jaoks ja mõlemad osapooled peaksid selgitama enda tõelist sihti, olge valmis kuulama teise poole arvamusi. Ainult siis võite kindlalt öelda, et olete vastastikku armunud ja valmis suhteks.