Nullkulu

Nullkulu

kuidas ruubiku kuubik kokku keerata?

Kuidas Ruubiku kuubik kokku keerata

Ruubiku kuubik on üks enim tuntud mõistatusi maailmas. See võib olla lõbus ja samal ajal ka väga stressi tekitav. Paljud inimesed arvavad, et ruubiku kuubik ei ole võimalik kokku panna. Teine rühm inimesi võib kulutada aega tunde ja isegi päevi proovides seda lahendada. Sellest hoolimata on ruubiku kuubiku lahendamine väga lihtne ja selleks pole vaja midagi enamat kui õiget tehnoloogiat.

Selleks, et ruubiku kuubik kokku keerata, on vaja jälgida mõningaid olulisi samme. Kui jälgite neid samme täpselt, on teil kindel, et olete võimeline seda lahendama. Continue reading Kuidas Ruubiku kuubik kokku keerata.

Saada aru patroonist

Esimene samm, mida peaksite tegema, on mõista ruubiku kuubiku patrooni. Ruubiku kuubik on keeruline teema ja seetõttu on väga oluline, et mõistaksite selle patrooni. See määrab kindlaks, kuidas erinevad värvid moodustavad geomeetrilisi kujundeid.

Otsi keskosa

Teine samm, mida peaksite tegema, on leida keskosa. Keskosa on kõige olulisem osa, sest see määrab kindlaks erinevate värvide positsioonid ja rajad. Selleks, et leida keskosa, tuleb teil keerata külgi, kuni leiate täieliku külje ainult ühe värviga.

Liikuge edasi servadele

Kolmas samm on keskkoha ümbermõõdu leidmine. See peaks olema lihtsam teie jaoks, sest värvid selgelt määravad positsioonid. Lihtsalt vaadake ülemise külje ja külje värve ning pöörake neid nii, kuni need langevad kokku.

Liikuge nurkadele

Neljas samm on veelgi lihtsam, kuna kõik numbrid peavad asuma õigetes nurkades. Kui teil on kaks värvilist nurka, siis tuleb liigutada, et saada kolm. Kui teil on kolm värvilist nurka, tuleb liigutada, et saada neli. Liiguta nurki vastupidises suunas, kasutades sama tehnoloogiat nagu servade asukoha leidmisel.

Lahenda esimene kiht

Viiendaks sammuks on esimese kihi lahendamine. See peaks olema lihtne, kuna saate seda teha, keerates oma ruubiku kuubikut mõned korrad ja seejärel taas tagasi algseisundisse. Siis on teil esimene kiht täielikult kokku pandud.

Lahenda teised kihid

Kuues samm on keerulisem, kuna see hõlmab kolme ülejäänud kihi kokkupanekut. See nõuab rohkem pingutust ja täpsust, kuna peate igal kihil leidma sobivad toonerid ja need sobivaks muutma.

Viimane samm

Viimasena, kui olete lahendanud kolm kihti, peate lahendama alumise kihiga (allpool asuva kihiga). Kui see on lahendatud, olete edukalt kokku pannud oma ruubiku kuubiku. Nüüd saate kiidelda oma saavutustega ja hakata järgmise suurema väljakutsega tegelema.

Kokkuvõte

Ruubiku kuubiku kokku panek võib tunduda väga keeruline, kuid selle lahendamiseks on vaja vaid mõningaid samme. Kui järgite ülaltoodud juhiseid, ei tohiks teil olla mingeid raskusi. Oluline on meeles pidada, et õige meetodi ja strateegia korral läheb see kiiresti ja lihtsalt. Nii et kas hakkate oma ruubiku kuubikut kokku panema juba täna? Või kas otsite uut väljakutset lahendamiseks? Mida iganes teete, alati mäletage – matemaatika on lõbus.