Nullkulu

Nullkulu

kuidas poleerida esitulesid?

Kuidas Poleerida Esitulesid

Poleeritud esituled annavad auto välimusele täiesti uue ilme. Kui teie autol on hägused või määrdunud esituled, võib see mõjutada teie sõidu ohutust ja teiste juhtide nähtavuse selgust. Poleerimine võib olla suhteliselt lihtne ja taskukohane viis teie autovarustuse parendamiseks.

Kuidas saate teha seda ise kodus? Käesolevas artiklis räägime, kuidas poleerida esitulesid. Leiame vastused kõikidele küsimustele, mida võiksite teha, kuidas seda teha ja mida oodata pärast seda.

Vahendid

Enne kui alustate poleerimisprotsessiga, peate tagama, et teil on käepärast sobivad vahendid.

Peate varustama end koti mikrokiudlapiga, poleerimispastaga, mida saab kasutada plastikule, klaasipuhastusvahendit, väga peene liivapaberiga ja käsi- või elektrilise polsterdajaga.

Protsessi esimene samm

Enne valmistamist peate auto esiosa ja esituled põhjalikult puhastama. Selleks saate kasutada spetsiaalset klaasipuhastusvahendit või isegi tavapärast seebilahust ja vett ning mikrokiudrätikut.

Järgmine samm on pealmise kihi lihvimine läbi, mis on kahjustatud ja hääbunud piirkondade eemaldamine. See protsess nõuab väga peene liivapaberi kasutamist.

Te ei pea kasutama palju survet ega liigutama paberit liiga kiiresti. Selle protsessi eesmärk on kemikaalide eemaldamine, kuid samal ajal ka kahjustamata plastikule liigselt. Vaadake, et te ei lõhuks liiga palju päikeseprille, sest võite õrna plastikihi süvendada.

Poleerimine

Pärast seda võite jätkata poleerimisega. Alustage poleerimispasta kandmisega mikrokiudlapi või käsnaga.

Veenduge, et hõõruste liikumine on 100% ringjooneline, sest see annab esilaternale homogeense poleerimise. Kui olete teinud piisavalt hõõrdumist, eemaldage pigi jälle mikrokiudlapi või käsnaga.

Korrake neid samme kuni teie esilaternad on säravalt läikivad.

Lõpetavad sammud

Viimase sammuna tuleb esilaternaid lõppviimistleda, et neid kriimustuste eest kaitsta. Pinnakaitsev vahend sobib väga hästi selle jaoks ning selle kaitseelemendiga säästate end palju vaeva ja raha tulevikus.

Järeldus

Nagu näete, on esitulede poleerimine suhteliselt lihtne protseduur, kuid see võib mõjutada teie auto välimust ja ohutust tulevikus. Pea meeles, et pidage alati meeles, et ohutus on esmatähtis, mistõttu on teie autol oluline, et esituled oleksid selged ja terved.

Kas järgite neid lihtsaid samme kuidas poleerida esitulesid ja teie auto on tagasi hea väljanägemise ja ohutuse juures. Usumatu poleerimine aitab vältida auto-õnnetusi, mida esitulede ebamäärasus võib tekitada.