Nullkulu

Nullkulu

kuidas panna mees endasse uuesti armuma?

Kuidas panna mees endasse uuesti armuma

Kas sa oled mures oma suhte pärast, kuna tunned, et su kallim ei armasta sind enam samamoodi? Kas oled mõelnud, kuidas panna mees endasse uuesti armuma? Paljud paarisuhted takerduvad igapäevastes rutiinidesse ja kaotavad põnevuse. Kuigi suhe võib tunduda nüri, on võimalik seda taas elavdada. Selles artiklis räägime, kuidas panna mees endasse uuesti armuma.

Olge temaga individuaalsed

Meil on kalduvus takerduda sama vanasse rutiini. Võimalusi, kuidas midagi erinevat teha, on aga palju. Alustage väikeste muudatustega: hankige uusi kogemusi, proovige uusi toite või külastage uusi kohti. Mehele individuaalne tähelepanu pööramine on kindel viis tema armumiseks uuesti. Näidake, et kuulate teda ja tema soove ning et soovite teha koos midagi uut.

Jaga positiivseid kogemusi

Tehke koos midagi, mis paneb teid mõlemad naeratama. Positiivsed kogemused tugevdavad suhet, kuna seostate tunde muutustega, mis teie koosoldud ajal tekkisid. Proovige järgi uusi hobisid, mis teid mõlemat huvitavad ja tekitavad positiivseid emotsioone. Näiteks võite proovida teha midagi, mida varem pole veel proovinud – tandemhüpet, ekstreemspordiga tegelemist jne.

Tähtsad väikesed asjad

Mäletage päris esialgseid suhte alguspäevi. Võite tunda, et need aasta/kuud on tõesti möödas, aga tegelikult peaksime me kõigi jaoks pühendama vähemalt paar tundi päevas, selleks, et õnnelik suhe säiliks. Ole koos võimalikult palju ja ära unusta neid pisikesi asju, mis tõmbavad mehi lähemale ja taasarmuvad nende tunnetustes. Näiteks kingitused, üllatusvikendid, kodune õhtusöök või massaažiplaanid, mis mehele tõeliselt meeltmööda on.

Näidake tähelepanu seksi poole

Kõigil suhetel on seksuaalsus oma roll. Näidake talle rohkem tähelepanu, mida soovite suhte selle küljega teha. Ärge unustage, et pikk ja soovide aluseline suutmatus ilmneda selles valdkonnas võib jätta tunde, et suhtes pole enam ka romantikat. Kui näete, et ta on teinud suurema hoolduse, et tõepoolest kõigele keskenduda, siis see tõeliselt toimub, nii et julgustage teda uuesti sellisel viisil avama.

Armastus müüb!

Kui sulle tundub, et teie suhtes on kadunud armastuse energia, siis on aeg selleks teha midagi, millest pole ammu mõelnud – või mida pole mõelnud üldse – ja mida tunned, et annab teie suhtele tagasi romantismi ja sideme. Järjepidevus ja järjepidev lahenduste leidmine võivad aidata teie suhtel lahkneeda, kuid peate võtma aega antud protsessi jaoks.

Suhtle temaga

Kuula tema muresid, räägi endast ja räägi päeval toimunust. Leia erinevaid vestlusteemasid, kus rääkida argielu välise poolega: isiklike lemmiktoidu, filme, muusikat ja teatrit, kuhu tahate koos minna. Harrastused, unistused ja ambitsioonid on samuti teemad, millest rääkida – kommunikatsioon on hea suhte alus.

Lõpetuseks

Suhe vajab järjepidevust ja rõõmu, mõnikord on lihtsalt vaja aega, et uuesti oma algset rõõmu leida. Kui mõlemad partnerid teevad koostööd, on võimalik suhe taas äratada. Andke endale aega ja mõelge läbi, mida te suhtes soovite, ja töötage selle nimel, et teie suhe oleks vähemalt sama meeldiv, kui alguses oli.