Nullkulu

Nullkulu

kuidas panna mees enda järgi jooksma?

Kuidas Panna Mees Enda Järgi Jooksma

Paljud naised tahavad teada, kuidas oma mees enda järgi jooksma panna. See ei ole kerge ülesanne, kuid see on võimalik. Selles artiklis anname teile mõned näpunäited ja strateegiad, mida saate kasutada selleks, et oma mehe tähelepanu saada ja ta enda juurde meelitada.

Mõista oma meest

Enne kui hakkate kasutama mingeid võtteid, peaksite oma meest paremini tundma õppima. Mõistmine, mida tema armastab ja vihkab, mis teda innustab ja mida ta vajab, võib aidata teil paremini suhelda ja tema tähelepanu saada. Selgitage välja tema hobi, huvid, lemmiktoit ja muud asjad, mis teda õnnelikuks teevad.

Jagage oma huvisid

Jagage oma huvisid ja hobisid oma mehega. Kui teil on midagi ühist, on see suurepärane võimalus suhte tugevdamiseks ja oma mehe lähemale meelitamiseks. Saate koos sporti teha, õhtusööke valmistada või mõnda muud tegevust, mis teile mõlemale meeldib.

Ole tema jaoks olemas

Olge alati oma mehe jaoks olemas, kui ta seda vajab. Andke talle vajalikku tuge ja toetust, kui ta on stressis või raskes olukorras. Kuulake teda ja aidake tal tunda end armastatuna ja hoituna.

Ole salapärane ja vallatu

Teine asi, mida saate teha, on oma mehele müstilisuse ja vallatuse lisamine. Olge veidi salapärane ja ettearvamatu. Kandke ilma mingi põhjuseta ilusat pesu või üllatage teda mõne mänguga. See hoiab suhted värsked ja huvitavad.

Mängige raskete saada mängu

Mida rohkem teete end raskelt kättesaadavaks, seda enam hakkab teie mees hindama ja tahtma teid rohkem. Ärge paku kohe täit tähelepanu ja armastust, laske tal mõnda aega teie tähelepanu eest võidelda. See loob temas suurema soovi teie juurde tulla ja teha kõik selleks, et teil oleks koos hea.

Olge ise kindel ja rahulik

Olge enda vastu kindel, olge rõõmsameelne ja enesekindel. Ärge laske end häirida tühjadel sõnadel ega solvangutel. Kui olete rõõmus ja rahulik, siis on ka teie mees seda.

Rajage usaldust

Usaldus on suhte alus. Olge oma mehele aus ja ärgitage ka teda teile ausalt rääkima. Kui teil on usalduseline suhe, siis on teil ka tugevam side.

Olge tema parim sõber

Olge tema parim sõber ja kaaslane, kellega koos naerda, lõbutseda ja vestelda. Even kui teil on halvem päev, leidke võimalus see positiivseks pöörata. Kui ta näeb, et sa oled tema sõber ja liitlane, siis on temas rohkem soovi oma elu teiega jagada.

Kokkuvõte

Lõpuks – kuidas oma meest enda poole pöörama – nõuab see sisukaid jõupingutusi ja samas ka just teatud määral vabadust ja ja spontaansust. Selleks, et mees oleks sinu suhtes tagaajaja, pead sa teda esmalt tundma õppima ning siis rõõmustama teda ja pakkuma talle pakilist toetust erinevates situatsioonides.

Seda kõike tehes ja olemas olles aitab sul oma mehe huvidele ja käitumisele kaasa, mille abil tõepoolest saab teda enda juures hoida. Projekteerige oma usaldusväärsus talle, olge talle parim sõber ja liitlane ning jäänge iseendaks. Lõpuks, säilitage ka intriig ja salapära, et suhe oleks huvitav, ja ärge kunagi unustage, et suhte hoidmiseks on vaja tööd ja pühendumust.