Nullkulu

Nullkulu

mis halvasti see uuesti?

Mis halvasti see uuesti?

Teadagi ei ole elus kõik alati ladus. Kõigil meist on oma vigu ja eksimusi – see käib inimloomuse juurde. Kahjuks see aga ei tähenda, et kõik meie vead on tingitud pahatahtlikkusest, sest kahjuks võib vale tehtud ka lihtsalt hooletusest. Mõnikord saamegi oma elus justkui autoõnnetuse, mis teeb ajukoores tõeliselt kannatusi.

Mis halvasti see uuesti? Seda küsimust esitavad inimesed sageli, kui juhtunu tõttu on tekkinud kannatusi, mis tunduvad rasked ja ebameeldivad. See küsimus tähendab, et antud olukorras on midagi halvasti läinud ja emotsioonid võivad olla kerged või tundlikud.

Kõigepealt tuleks mõista, et mõnikord on eksimused hädavajalikud õppetundideks. Peame tunnistama oma vigu ja leidma neist õppetunnid, et meie tulevik oleks helge ja edukas. Kõige tähtsam on see, et me ei kordaks enam samu vigu ja püüaksime paremaid tulemusi saavutada. Oleme kõik inimesed ja keegi meist ei saa midagi alati perfektselt teha.

Siiski on oluline mõista, kui rasked võivad asjad mõnikord olla. Palju vähem on võimalusi, kui midagi uuesti tegema peab. See võib põhjustada stressi ja ärevust. Kui midagi läheb valesti, siis peame leidma viisi, kuidas seda parandada. Me peame püüdma leida lahendust probleemile, mitte keskenduda oma emotsioonidele. Kui midagi on halvasti läinud, siis peame üritama oma tervise eest hoolitseda ning leida positiivset külge olukorrale.

Lisaks tuleks meil olla kannatlikud ja tegeleda probleemi lahendamisega rahulikult ja järjepidevalt. Me ei saa probleemi lahendada liigse stressi, hirmu või teiste negatiivsete emotsioonidega. Peame iseendasse uskuma, et saame elus kõigega hakkama ning leidma rõõmu igapäevaelust.

Ebaõnnestumisi juhtub meil kõigil, kuid peame keskenduma lahendustele, mitte probleemidele. Kui midagi halvasti läheb, siis peame õppima endaga kaasneva stressi kontrollimist. Meil peavad olema tööriistad, et oma emotsioone ja mõtteid juhtida. Me peame keskenduma meie tervisele ja meelerahu säilitamisele.

Järeldusena võime öelda, et eksimused on osa elust. Kõik meist on suutelised tegema vigu ning vahel on need ka vajalikud. Kuid kui midagi halvasti läheb, oleme meie ise need, kes saavad otsustada, kuidas seda olukorda lahendada. Kui me suudame leida positiivseid külgi meie eksimustest ja oleme valmis tegema vajalikke jõupingutusi, siis on meie võimalused õnnelikuks eluks palju suuremad.