Nullkulu

Nullkulu

kuidas osta xbox one mänge?

Kuidas osta Xbox One mänge

Kas oled kunagi tahtnud mängida Xbox One mänge, kuid ei tea, kuidas seda teha? Xbox One’il on lai valik mänge, mida saad osta otse seadmest, veebist või kauplustest. Kui soovid osta Xbox One mänge, siis tuleb teil järgida mõningaid samme. Selles artiklis räägime sellest, kuidas osta Xbox One mänge. Tutvustame teile erinevaid võimalusi ja selgitame, kuidas neid kasutada. Alustame!

Kuidas osta Xbox One mänge veebist

Xboxi poe kaudu:

Kui soovite osta Xbox One mänge veebist, siis on Xboxi pood hea koht, kust alustada. Xboxi poest saate osta Xbox One mänge otse oma seadmesse veebi kaudu. Järgige neid samme, et osta Xbox One mänge Xboxi poest.

Avage Xboxi pood: Xboxi poe avamiseks klõpsake Xbox One seadmel olevat Store’i ikooni.

Valige mäng: Sirvige Xbox One mänge ja valige endale meelepärane. Kui soovite otsida konkreetset mängu, saate kasutada otsingufunktsiooni.

Valige ostuvõimalus: Kui olete leidnud mängu, mida soovite osta, klõpsake sellel. Seejärel näete nuppu “Osta”. Klõpsake sellel nupul ja valige seejärel makseviis. Xboxi poes saate maksta erinevate makseviisidega, nt krediitkaardiga.

Laadige mäng alla: Kui olete ostu sooritanud, hakkab mäng teie seadmesse alla laadima. Mõned mängud võtavad alla laadimiseks kauem aega kui teised. Olenevalt mängust võib see võtta tunde või isegi päevi.

Amazonist:

Teine võimalus Xbox One mänge veebist osta on Amazonist. Amazoni veebipoes on lai valik Xbox One mänge ning on tavaliselt odavam kui Xboxi poe hinnad. Kui soovite Xbox One mänge Amazonist osta, siis järgige neid samme.

Avage Amazoni veebipood: Selleks külastage Amazoni veebilehte oma veebilehitsejas.

Sirvige Xbox One mänge: Sisestage Amazoni otsinguribale “Xbox One mängud”. See kuvab erinevate Xbox One mängude valiku. Valige endale sobiv mäng.

Valige ostuvõimalus: Pärast seda, kui olete valinud Xbox One mängu, klõpsake “Lisa ostukorvi” nupul. Teid suunatakse ostukorvi lehele, kus saate kontrollida oma ostu ja klõpsata “Kassasse”.

Tasuge: Seejärel valige sobiv makseviis ja sisestage oma makseandmed. Kui olete kõik korrektselt sisestanud, klõpsake nupul “Esita tellimus”. Teie Xbox One mängud saadetakse teile läbi posti või e-posti teel.

Kuidas osta Xbox One mänge otse seadmest

Kui soovite osta Xbox One mänge otse oma seadmest, siis peate esmalt looma Xbox Live’i kontole. Seejärel saate osta mänge otse Xboxi poest või kohalikust kauplusest, kus müüakse Xbox One mänge.

Loo Xbox Live’i konto: Kui teil veel pole Xbox Live’i kontot, siis tuleb see kõigepealt luua. Selleks peate minema Xboxi seadme alamenüüsse “Seaded” ja valima “Konto” ja seejärel “Lisa konto”. Järgige ekraanil kuvatavaid juhiseid, et oma konto luua.

Avage Xboxi pood: Kui olete oma konto loonud, saate avada Xboxi poe veebi kaudu.

Sirvige Xbox One mänge: Xboxi poes saate sirvida laia valikut Xbox One mänge. Leidke endale sobiv mäng ja klõpsake selle pildil.

Valige ostuvõimalus: Järgige instruktsioone Xboxi poes, et sooritada ost vastavalt valitud makseviisile.

Laadige mäng alla: Kui olete ostu sooritanud, algab mängu allalaadimine teie Xbox One seadmesse. Mängu allalaadimine võib võtta aega, sõltuvalt mängust ja teie internetiühenduse kiirusest.

Kuidas osta Xbox One mänge kauplusest

Kui ei soovi Xbox One mänge osta veebis, siis saate neid osta ka kohalikust kauplusest. Sel juhul peate lihtsalt minema enda kohalikku kauplusse, mis müüb Xbox One mänge ning valige endale meelepärane mäng. Xbox One’i mängud on saadaval erinevates kauplustes, nt suuremates elektroonikapoodides ja mängukauplustes.

Kokkuvõte

Nagu näete, on Xbox One mängude ostmiseks palju võimalusi. Saate neid osta Xboxi poest, Amazoni veebipoest või lähedalasuvast kauplusest. Mida iganes meetodi kasutasite, on Xbox One’i mängude ostmise protsess üsna lihtne. Tutvuge erinevate võimalustega, et leida endale sobivaim meetod.

Artikli kirjutaja: KN