Nullkulu

Nullkulu

kuidas osta steamist mänge?

Kuidas osta Steamist mänge?

Kas sooviksite teada, kuidas osta Steamist mänge? Kui jah, siis olete õiges kohas. Selles artiklis räägime teile, kuidas osta Steamist mänge ja kuidas seda ohutult teha. Enne alustamist selgitame esmalt, mis on Steam ja miks see on nii populaarne.

Mis on Steam?

Steam on digitaalne mängupood, kus saab osta, alla laadida ja mängida mänge. Platvormi käivitas Valve Corporation 2003. aastal ja see on saanud üheks populaarseimaks viisiks digitaalsete mängude ostmiseks ja alla laadimiseks. Tänaseks päevaks on Steami kasutajate arv ületanud 120 miljonit.

Kuidas osta Steamist mänge?

Looge Steami konto

Esiteks, kui soovite osta Steamist mänge, peate looma Steami konto. See on tasuta ja lihtne protsess. Lihtsalt külastage Steami ametlikku veebisaiti ja klõpsake “Liitu Steami” lingil, mille leiate ülaosas paremalt poolt. Järgige juhiseid ja sisestage oma andmed. Konto loomine võtab vaid mõne minuti.

Valige mäng

Järgmisena klõpsake Steami veebisaidil “Mängud” lingil. Leiate selle ülaosas vasakul asuvast menüüst. Seejärel saate otsida mängu, mida soovite osta, kasutades otsingukasti või sirvida erinevate kategooriate vahel, mis hõlmavad näiteks “Uued ja populaarsed”, “Allahinnatud” või “Edetabelid”.

Lugege mängu kirjeldust ja vaadake videoid

Enne mängu ostmist on oluline tutvuda selle kirjelduse ja tehniliste nõuetega. Steami platvorm annab teile ülevaate konkreetse mängu omadustest, hinnast ja nõuetest. Samuti saate vaadata mänguga seotud videoid, et saada paremat ülevaadet sellest, mida mäng endast kujutab.

Valige makseviis

Kui olete kindel, et soovite mängu osta, valige makseviis. Steamil on mitu makseviisi, sealhulgas krediit- / deebetkaardid, PayPal, Skrill, PaySafeCard, WebMoney ja BitCoin. Valige makseviis, mis sobib kõige paremini teie vajadustega.

Alustage allalaadimist

Peale tasumist alustab Steam automaatselt mängu allalaadimist. Enne seda saate valida, kuhu soovite mängu salvestada. See võib olla kas Steami kausta või mujale arvutisse.

Kuidas Steamist mänge turvaliselt osta?

Võite olla kindel, et Steam on turvaline mängupood ja et saate oma ostudele loota. Kuid selleks, et tagada oma konto turvalisus ja privaatsus, peaksid kõik Steami kasutajad järgima mõningaid elementaarseid ohutusnõudeid.

Looge tugev parool

Esimese sammuna peaks igaüks, kel on Steami konto, looma tugeva parooli. Ärge kasutage lihtsaid paroole, mis koosnevad ainult numbrite ja tähtede kombinatsioonidest. Looge parool, mis sisaldab numbreid, tähti ja sümboleid.

Sisse logimine

Kasutage Steami sisselogimisel alati kahe astme autentimist. Seejärel peate lisaks paroolile sisestama veel ühe koodi, mille saate oma telefonilt. See tagab teie konto täiendava turvalisuse.

Ärge jagage andmeid

Ärge jagage kunagi oma Steami konto andmeid ega paroole teistega. Steami töötajad ei küsi kunagi teie konto andmeid.

Laadige alla ainult ametlikult mängud

Allalaadimisel olge ettevaatlik ja veenduge, et allalaaditav mäng on ametlik ja turvaline. Vältige laadimist ebatavalistest allikatest või üritustest, kuna see võib ohustada teie arvutit viiruste või pahavaraga.

Kokkuvõte

Selle artikli lõpetuseks, kuidas osta Steamist mänge on lihtne. Peate lihtsalt looma Steami konto, valima mängu ja valima makseviisi. Samuti oleme me andnud teile mõned näpunäited, kuidas Steamist mänge turvaliselt osta. Kuidas ostmine on lihtne, võib tekkida küsimusi, kuid kui järgite meie nõuandeid, saate Steamist mänge ohutult osta. On aeg mängida!