Nullkulu

Nullkulu

Kuidas osta s&p 500?

KUIDAS OSTA S&P 500

Kui soovite investeerida ühendriikide aktsiaturule, siis ostmine S&P 500 indeksfondi kaudu on üks turvalisemaid ja edukamaid meetodeid. Kuid see turuosa on keeruline ja seetõttu on oluline mõista, kuidas osta S&P 500 ja millised on selle võimalused.

S&P 500 indeksfondi üksikasjad

S&P 500 on Suurbritannia majandustegevuse indeksi kõige firma suurema kasvuga, mis koosneb USA turu 500 suurimast ettevõttest, mille koguväärtus on ligikaudu 23,8 triljonit dollarit. Indeks on tuntud oma suurepärase tootluse poolest, mis ulatub aastas umbes 10% -ni. Mõned parimad S&P 500 fondid sisaldavad nimeliselt Vanguard 500 Index Fund Admiral Shares (VFIAX) ja SPDR S&P 500 ETF Trust (SPY).

Ostmisfondi S&P 500 indeksfondi kaudu on lihtne ja tavaliselt odavam kui üksikaktsiate ostmise kaudu. S&P 500 fondid on passiivsed, mis tähendab, et nende eesmärk on jäljendada indeksi jõudlust ja hoida oma aktsiaid nii, et need vastaksid indeksile. Selle tulemusena on piirangud väikestele kulutustele ja hõlpsam juurdepääs USA aktsiaturule.

Ostmiseks vajalikud sammud

S&P 500 indeksfondi ostmisel on oluline järgida õigeid samme, et saaksite saavutada parima tulemuse ja minimeerida riske.

Tehke eeltööd

Enne ostmist tehke kindlasti eeltööd. Uurige erinevaid võimalusi ja võrrelge erinevate fondide vahelisi erinevusi, sealhulgas tasusid, tootlust ja ajaloolisi tulemusi. Kasutage selleks investeerimisplatvormide juhiseid, mis võivad teile kiiresti ja lihtsalt tingimusi ja uurimistööd pakkuda.

Haara teadmised

Investeerimine võib tunduda keeruline või keeruline ning seetõttu on oluline, et saaksite selle alustamiseks vajalikud teadmised. Kui teil pole selles osas palju teadmisi, alustage mõnest investeerimisraamatust või kursusest. Hankige rohkem teadmisi ETF-ide ja indeksfondide kohta, et saaksite teha teadlikke otsuseid.

Loo konto

Pärast piisavalt teadmisi on järgmine samm sobiva platvormi leidmine oma investeerimisraha haldamiseks. Näiteks võib see olla üks paljudest online-brokerite platvormidest, mis võimaldab teil luua portfelli ja osta erinevaid investeeringuid, sealhulgas S&P 500 indeksfondi.

Investeeri

Konto loomise ja raha hoiustamise järel on aeg investeerida. Ostu ajastus ja suurus on siiski olulised. Siin on mõned ideed:

– Parim aeg ostmiseks on tihti ajal, kui USA turud on madalad või ebastabiilsed. Ootamatu aruande või sündmuse ootamatu avaldamise tõttu võivad turud langeda, pakkudes teile ideaalset võimalust osta madalalt ja müüa kõrge hinnaga.
– Planeerige oma investeeringuid pikaajaliseks. Investeerimisvõimaluste turge võib olla väga ebastabiilne ning seetõttu on oluline mitte osta ja müüa liiga kiires ajakavas.
– Investeeri vastavalt vahenditele. Kui te ei saa investeerida suuri summasid korraga, on mõistlik silm peal hoida automatiseeritud ostuprogrammidel, mis aitavad teil teha regulaarseid sisseostu väikestes kogustes.

Kokkuvõte – Kuidas osta S&P 500

Kogu S&P 500 indeksfondi ostmise protsess on suhteliselt lihtne. Alustage selgetest eesmärkidest, uurige erinevaid võimalusi ja looge portfell läbi investeerimisplatvormide. Kui olete õppinud, kuidas osta S&P 500 indeksi aktsiafondi, ei pea te enam muretsema üksikturule investeerimise pärast. Veenduge, et hoidke oma investeerimisportfelli pikaajaliselt ja riski piirates ning seega võite saavutada edu pikas perspektiivis.