Nullkulu

Nullkulu

kuidas osta ebayst?

Kuidas osta eBayst

eBay on maailma suurim kaubandusvõrgustik, kus müüjad ja ostjad kogu maailmast saavad kokku ja teevad tehinguid. Kui soovid midagi osta eBayst, kuid ei ole kindel, kuidas seda teha, siis see artikkel on just sinule. Siin saad teada, kuidas osta eBayst samm-sammult.

Registreeri eBay kontosse

Enne kui hakata ostma eBayst, pead registreerima endale eBay konto. Konto registreerimine on tasuta. Mine eBay kodulehele ja kliki ülemises paremas nurgas “Hello. Sign in”, seejärel kliki “Create account”. Täida vajalikud väljad – nimi, e-post, aadress, telefoninumber jne. Vali sobiv kasutajanimi ja salasõna. Küsi vajadusel abi kogenud kasutajatelt või loe veebi lehte lähemalt, kuidas endale eBay konto registreerida.

Leia sobiv toode

Peale registreerimist saad otsida endale sobivat toodet. Sisesta toote nimetus, mida soovid osta, otsingukasti ning kliki “Search”. Avaneval lehel näed nimekirja kõikidest võimalikest toodetest, mis vastavad sinu otsingule. Kliki tootele, mida soovid osta, et näha selle täpsemaid andmeid ja hindu. Kui oled valinud sobiva toote, siis mine järgmisele sammule.

Uuri müüja kohta

Enne ostu sooritamist uuri müüja kohta, et veenduda, et ta on usaldusväärne. Kontrolli müüja tagasisidet, kliendiarvustusi ja hinnanguid teistelt ostjatelt. Kui müüjal on palju positiivseid tagasisidet, siis on tõenäoliselt tegemist hea müüjaga. Võta ühendust müüjaga, kui sul on küsimusi toote või müügi kohta.

Tee pakkumine või osta kohe

Kui oled valinud sobiva toote ja oled veendunud müüja usaldusväärsuses, siis saad valida, kas teha sellele tootele pakkumine või osta kohe. Kui soovid toodet osta kohe, siis kliki nupul “Buy It Now”, seejärel kliki “Confirm Purchase” ja kinnita ost.

Kui soovid teha tootele pakkumise, siis kliki nupul “Place Bid”. Sisesta oma pakkumine ja vajuta “Place Bid”. Jälgige, kas kellelgi on vastupakkumisi ja kasvatab hinda. Kui sinu pakkumine on kõrgeim, oled sa võitja. Kui sa kaotasid oksjoni, siis võid jätkata oksjoni jälgimist või otsida endale uue pakkumise.

Maksa toote eest

Pärast toote ostmist või võitmist oksjonil pead maksma selle eest. Kui sa ei ole kohe maksmisega kindel, siis võta ühendust müüjaga ja küsi, millal talle makse teha. Kui oled valmis toote eest maksma, siis kliki “Pay Now” ja järgi maksejuhiseid.

Oota kättesaamist

Peale maksmist pead ootama, kuni toode jõuab sulle kätte. Oota, kuni müüja paneb toote posti ja saadab selle sulle. Kui see on saabunud, siis tänan müüjat tagasisidest ja hindamisest, kas oled rahul tema tehtud teenusega.

Kokkuvõte

Selle artikli läbimine annab sulle ülevaate, kuidas osta eBayst samm-sammult. Muidugi, tuleb stipendiumi ja turvalisuse kaalutlemine koos usaldusväärsusega. Minu soovitus sisaldab, et alati küsige müüjalt kõikvõimalikke küsimusi ja pidage temaga kontakti. Samuti tuleb järgida kõiki makse- ja postitusjuhiseid ning ogsida lisa kindlustuse kohta eelnevalt enne ostutehingu vormistamist. Kui oled hooletu, võib see teie jaoks ebameeldivusi kaasa tuua.