Nullkulu

Nullkulu

kuidas osta amazonist?

Kuidas osta Amazonist – Juhtnöörid algajale

Kui oled huvitatud Amazonist ostlemisest, kuid sa ei tea, kust alustada või kuidas seda tehnilist ja keerulist protsessi läbi viia, siis oled jõudnud õigesse kohta. Käesolev artikkel annab põhjaliku ülevaate kõigest, mida pead teadma Amazoni poes ostlemise kohta.

Loo Amazoni konto

Amazoni poes ostlemiseks on vaja luua Amazoni konto. Konto loomine on tasuta ja lihtne protsess. Konto loomiseks mine Amazoni kodulehele ja klõpsa “Sign in” valikule üleval paremas nurgas. Seejärel vali “New customer? Start here”, seejärel täida vorm ja sa oledki valmis.

Leia endale sobiv toode

Kõige lihtsam viis sobiva toote leidmiseks on kasutada otsinguriba. Kirjuta otsingusõna ja vali sobiv toode. Samuti on Amazonis võimalik leida tooteid kategooriate järgi. Klõpsates “Departments” lingile avaneb valik kategooriate ja alamkategooriate vahel.

Tutvu tootega

Kui oled leidnud endale sobiva toote, siis kliki tootel. Näed toote põhjalikku kirjeldust ja saad tutvuda toote hindade ja pakkumistega. Tutvu kindlasti ka toote arvustustega, mis annavad hea ülevaate toote kvaliteedist ja sobivusest.

Tee ost

Kui oled kindel, et oled leidnud endale sobiva toote, siis kliki “Add to Cart” valikule. Toode kuvatakse automaatselt ostukorvis. Kui oled valmis ostu sooritama, siis liigu edasi kassasse ning sisesta enda kontakt- ja makseandmed. Amazon võimaldab makse sooritada erinevate meetoditega nagu krediitkaart, pangakaart või Amazoni oma krediitkaardiga.

Kohaletoimetamine

Pärast ostu sooritamist saadetakse toode sinu valitud aadressile. Kui oled ostu sooritanud Amazoni Prime liikmena, siis saad toote kätte järgmisel päeval. Kui oled tavaline liige, siis võib kohaletoimetamiseks kuluda natuke rohkem aega.

Tagastamine

Kui oled saanud toote kätte ja sa sellega siiski rahule ei jää, siis Amazon võimaldab ka tagastamist. Tagastamine on lihtne protsess, mis võimaldab sul toote tagastada ja raha tagasi saada.

Kokkuvõte

Amazonis ostlemine võib algajale tunduda keeruline ja keeruline protsess, kuid tegelikult on see lihtsam kui sa arvad. Pea meeles, et on oluline leida endale sobiv toode, tutvuda tootega põhjalikult, valida sobiv ostuvõimalus ja täita kõik vajalikud andmed. Amazon võimaldab sul leida kvaliteetseid tooteid, saada kiire kohaletoimetamisega ja alati tagastamisvõimalustega – seega ärge kartke ja alustage Amafinda veebipoest sisseostude tegemist juba täna!